Pierwszy taki piekarnik na świecie, czyli skąd się wzięły babeczki w redakcji INN:Poland?

Piekarnik Solgazu ma funkcję mikrofalówki i gotowania na parze
Piekarnik Solgazu ma funkcję mikrofalówki i gotowania na parze Materiały prasowe
Nasza redakcja niespodziewanie dostała pyszne babeczki, podpisane imieniem i nazwiskiem, dla każdego redaktora. Okazuje się, że za tym upominkiem stoi polska innowacyjna firma Solgaz.

„Dzień dobry całej redakcji INN:Poland! Jesteście polskim medium i lubicie nowinki technologiczne, a tak się składa, że my jesteśmy innowacyjną polską firmą AGD, więc postanowiliśmy się Wam czymś pochwalić.

Babeczki pochłonęliśmy od razu. Okazuje się, że zostały upieczone w pierwszym na świecie piekarniku z funkcją kuchenki mikrofalowej i gotowania na parze.

Piekarnik oprócz standardowych funkcji ma... 80 trybów. W każdym z nich można wybrać potrawę. Lubisz fileta z łososia? A może wolisz ziemniaki w mundurkach albo szparagi? Nieważne. Wybierasz ulubioną potrawę, jej wagę i to wszystko... Reszta dzieje się sama. Tylko czekasz na... ugotowanie. Potem wystarczy włączyć czyszczenie parą, a piekarnik automatycznie załatwi do za ciebie.

Musimy przyznać, że jesteśmy zachwyceni. Nie tylko smakiem ciasteczek, ale i sposobem komunikacji polskiej firmy. Oby więcej takich przykładów!

Innowacyjny piekarnik to nie pierwszy wynalazek Solgazu. Polska firma ma już na swoim koncie m.in. płyty gazowe bez płomieni, które były nagradzane na całym świecie, czy inteligentne okapy, które wiedzą, kiedy zaczynasz gotowanie.

– To oczywiście nie koniec naszych pomysłów. Mamy w zanadrzu jeszcze kilka rozwiązań, które mogą zamieszać w świecie domowego sprzętu AGD. Proces od pomysłu do wprowadzenia gotowego i sprawdzonego sprzętu do sprzedaży nie odbywa się jednak natychmiast. Stworzenie takich rozwiązań, apóźniej upewnienie się, że dadzą radę w prawdziwych warunkach trwa. ­ mówi Mieczysław Kaczmarczyk, prezes firmy Solgaz. – Mogę jednak zdradzić, że jeszcze w tym roku zaprezentujemy co najmniej dwa nowe, ciekawe rozwiązania, które już są na finiszu testów – dodaje.

Pozostaje nam tylko trzymać kciuki.
Trwa ładowanie komentarzy...