Finansowy kac po triumfie biało-czerwonych. Postawił na zwycięstwo Polaków 60 tys. zł... i przegrał

Kibice reprezentacji Polski
Kibice reprezentacji Polski Flickr.com/bit.ly/28WioVB/CC 2.0
Mecze na Euro Polaków wyzwalają ogromne emocje. A te, jak wiadomo, nie są dobrym doradcą przy chłodnej biznesowej kalkulacji. Przekonało się o tym kilku klientów, którzy dokonali zakładów na spore sumy pieniędzy, typując wynik biało-czerwonych w meczu ze Szwajcarią.

Wielu kibiców postawiło pieniądze na zwycięstwo Polaków w meczu ze Szwajcarią na Euro. STS, znana firma bukmacherska, poinformowała wczoraj na na Twitterze, że, delikatnie mówiąc, nie wszyscy byli szczęśliwi z wyniku Polaków. Przynajmniej z powodów finansowych.

Jeden z klientów STS postawił na zwycięstwo Polaków, ale po dogrywce. Do wygrania było ponad 200 tys. zł. Jak wiadomo, Polacy wygrali dopiero w rzutach karnych, klient stracił więc 60 tys. złotych.
Inny z klientów zakładów bukmacherskich był przekonany, że Polacy pokonają Szwajcarów już po 90 minutach gry. Postawił na to 42 tys. zł. Gdyby udało mu się wygrać, wzbogaciłby się o niemal 100 tys. złotych. I niewiele do tego brakowało, cały plan runął po fantastycznej bramce nożycami Xerdana Shaqiriego w końcówce meczu.

Wyraźnych wygranych w STS brak. Co prawda jeden z klientów dokładnie przewidział wynik meczu po rzutach karnych, za co otrzymał dziesięciokrotność zakładu. Być może pluje sobie w brodę, że postawił tylko 200 zł.

Źródło: WP

Napisz do autora: rafal.badowski@innpoland.pl

Trwa ładowanie komentarzy...