Netflix na kablówce? Jeszcze jak! Już niedługo będzie dostępny dzięki nowej ofercie UPC

Zasób Netflixa będzie dostępny również dla tych, którzy posiadają telewizję kablową.
Zasób Netflixa będzie dostępny również dla tych, którzy posiadają telewizję kablową. Zrzut ekranu
Zmęczony “Ojcem Mateuszem” i “Tańcem z Gwiazdami”? Już niedługo nadejdzie poważna zmiana w polskiej telewizji kablowej. Od 2017 roku serwis streamingowy Netflix będzie dostępny w ofercie UPC Polska.

Firma Liberty Global, która jest właścicielem dostawcy telewizji kablowej, dzięki porozumieniu z portalem z USA, udostępni Netfliksa klientom z 30 krajów. Dotychczas takie rozwiązanie było dostępny w Wielkiej Brytanii dzięki telewizji kablowej Virgin Media.

Pierwszym krajem, w którym zostanie zaimplementowane to rozwiązanie jest Holandia – odbędzie się to jeszcze w tym roku. Później stopniowe zostanie wdrożone do kolejnych państw, jak Czechy, Węgry i Polska, co potrwa przez cały 2017 rok.

Co się zmieni w sposobie użytkowania kablówki od Liberty Global? Obecni użytkownicy Netfliksa będą mieli możliwość logować się z poziomu ekranu telewizora bez potrzeby korzystania z dodatkowego urządzenia. A jeśli nie posiada się na konta na serwisie, istnieje możliwość rejestracji przez odbiornik.

UPC Polska w połowie 2016 roku miała ponad 1,4 miliona użytkowników. W Polsce Netflix działa od stycznia bieżącego roku.

Źródło: Bankier

Napisz do autora: grzegorz.burtan@innpoland.pl

Trwa ładowanie komentarzy...