25-26 października w Warszawie kolejna edycja Wolves Summit. INN:Poland zaprasza na wydarzenie

Tak wyglądają szybkie randki z inwestorami podczas Wolves Summit.
Tak wyglądają szybkie randki z inwestorami podczas Wolves Summit. Mat. prasowe
Organizatorzy spodziewają się 2,5 tysiąca uczestników ze start-upowego świata. Dwa dni wypełnione będą spotkaniami, wykładami, „szybkimi randkami” z inwestorami i szeroko pojętym networkingiem. O sile czwartej edycji Wolves Summit najlepiej świadczą liczby. Będzie 250 inwestorów, 300 menedżerów z korporacji i 350 start-upów.

Wolves Summit jest obowiązkową pozycją dla osób, które zainteresowane są nowymi technologiami i przedsiębiorczością. Na imprezie będą obecni przedstawiciele takich instytucji jak delegaci z uniwersytetów w Cambridge i Oxfordzie, Instytutu Fraunhofer oraz Banku Światowego. Podczas panelowych wystąpień poruszone zostaną tematy m.in. z obszarów działalności startupów, wizerunku marki, marketingu i sposobów finansowania przedsiębiorstw. Prelegentami będą m.in. Tim Draper, Per Schlingmann, Berg Moe, Richard Lorenzen, Alon Lifshitz. To wszystko na trzech scenach: Startup, Business Growth i Developers.

Obowiązkową pozycją na Wolves Summit są również „szybkie randki”. Start-upy i potencjalni inwetorzy w 15 minutowych rundach będą mieli okazję poznać się i porozmawiać o dalszej współpracy. Najefektywniejsi podczas poprzedniej edycji odbyli aż 42 spotkania w ciągu dwóch dni. Szybka informacja zwrotna pozwala start-upom na coraz lepsze przedstawianie produktu.


Więcej informacji dotyczących konferencji Wolves Summit można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia. INN:Poland jest partnerem imprezy.
Trwa ładowanie komentarzy...