To koniec kolejek przy kasach? Polska sieć handlowa wprowadza nowatorskie ułatwienia dla klientów

Kolejki w sieciach handlowych to zmora klientów. Dlatego kibicujemy takim aplikacjom, jak ta wprowadzana przez Piotra i Pawła .(zdjęcie poglądowe)
Kolejki w sieciach handlowych to zmora klientów. Dlatego kibicujemy takim aplikacjom, jak ta wprowadzana przez Piotra i Pawła .(zdjęcie poglądowe) pixabay.com
Aplikacja na smartfony „Skanuj i kupuj”, którą wprowadza polska sieć sklepów Piotr i Paweł, pozwala na znaczne uproszczenia procesu zakupowego.

Klient, używając telefonu, który pełni funkcję skanera, może samodzielnie skanować produkty, zapakować je do torby, a następnie przy kasie po prostu za nie zapłacić. Dzięki temu uniknie konieczności wypakowywania zakupów z koszyka i ponownego pakowania ich do toreb. To powinno znacznie skrócić czas zakupów i zapobiec długim kolejkom przy kasach. Na razie program jest dostępny w sklepie Piotra i Pawła przy ul. Druskienickiej 12 w Poznaniu.

Aplikację można wykorzystywać również w domu. Klienci mogą tworzyć listy zakupów, skanując produkty, które kończą im się w lodówce. Tak stworzona lista zakupów może zostać zrealizowana z dowozem do domu.

Piotr i Paweł to jedna z największych w Polsce sieci supermarketów. Stworzyła ją Eleonora Woś i jej synowie, Piotr i Paweł. Według stanu na 24 października 2016 r. sieć Piotr i Paweł miała 138 sklepów w Polsce (dane za wikipedia.org).

Źródło: Piotr i Paweł
Trwa ładowanie komentarzy...