Szykuje się prawdziwe oblężenie Biedronki. Luksusowe produkty w dyskontowych cenach. Czy sieć to wytrzyma?

W czwartek 15 grudnia przed sklepami Biedronki dojdzie do podobnych scen?
W czwartek 15 grudnia przed sklepami Biedronki dojdzie do podobnych scen? Marcin Stępień/Agencja Gazeta
Na 15 grudnia Biedronkę zaplanowała prawdziwą świąteczną ofensywę. W ofercie sieci w okazyjnych cenach mają pojawić się tego dnia m.in. odzież i torby od polskich i zagranicznych projektantów, gramofony, winyle czy smartwatche. A wszystko to dostępne w „dyskontowych” cenach.

Czwartek 15 grudnia może okazać się ciężkim dniem dla klientów i pracowników portugalskiej sieci. Tego dnia Biedronka rzuca do swoich sklepów szereg produktów, których nabycie w innych okolicznościach wydrenowałoby budżet Kowalskiego. Może to więc oznaczać potężne kolejki w sklepach i problemy z obsługą klientów.

Największym hitem okaże się prawdopodobnie gramofon marki Hykker. Ceny najtańszych dostępnych na rynku odtwarzaczy winyli wahają się zazwyczaj w kwotach 300-500 zł. Biedronka swój sprzęt oferuje już za 159 zł. Gramofon ma wbudowane gniazda SD i USB, wejście AUX i głośniki 2x3. Czy warto? O tym dopiero się przekonamy, ale o dobrej renomie marki Hykker pisaliśmy już w tym miejscu. W sklepach dostępne będą także same winyle, łącznie 20 tytułów w tym takie klasyki jak Deep Purple, Nirvana, John Coltrane, czy The Rolling Stones.

Dużą popularnością cieszyć się będą zapewne także sukienki i tuniki sylwestrowe, które zostały zaprojektowane przez studentki z Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Mają być dostępne w cenie 69,99. To kontynuacja polityki sieci, która w przeszłości współpracowała już z polskimi projektantami m.in. z Maciejem Zieniem oraz duetem Paprocki&Brzozowski.


Od 15. grudnia w Biedronce będzie również dostępny inny produkt marki Hykker – smartwatch Chrono 2, również w cenie 159 zł. Zegarek jest wyposażony w dotykowy ekran 1,54', aparat 03, mpx, złącze kart microSD do 32 GB, mikrofon, głośnik i bluetooth. Sieć chwali się także, że w promocyjnej ofercie znajdzie się min. odzież Everlast i torba Pumy.

Napisz do autora: adam.sienko@innpoland.pl

Trwa ładowanie komentarzy...