Miły świąteczny gest. JYSK Polska daje wolne swoim pracownikom w Wigilię

Pracownicy polskich sklepów JYSK mają powód do zadowolenia.
Pracownicy polskich sklepów JYSK mają powód do zadowolenia. JYSK Polska
Oto firma przyjazna pracownikowi w praktyce. JYSK Polska postanowił w tym zafundować swoim pracownikom specjalny świąteczny prezent.

Chociaż Wigilia to czas przygotowań do wspólnej kolacji, wiele sklepów oraz galerii handlowych jest czynna przynajmniej przez pierwszą połowę dnia. Tymczasem firma postanowiła, że 24 grudnia będzie dla jej pracowników dniem wolnym od pracy we wszystkich placówkach w naszym kraju.

To kontynuacja polityki, którą JYSK Polska wdrożył już wcześniej. Od wielu lat sklepy sieci były zamykane w Wigilię o godzinie 13. W tym roku klienci nie muszą jednak całować klamki – przez cały okres świąt działa bowiem sklep internetowy, a w grudniu placówki są otwarte w dogodnych dla nich godzinach.

Piotr Padalak, Dyrektor Generalny JYSK Polska komentuje decyzję w następujący sposób.

– Wierzymy, że zadowolenie i uśmiechy naszych współpracowników wywołane decyzją o dniu wolnym w Wigilię przełożą się na jeszcze większe zadowolenie naszych klientów. W konsekwencji liczymy na jeszcze lepsze wyniki sprzedaży. Mam wielką nadzieję, że również nasi klienci pochwalą tę decyzję – mówi.


Pierwszy sklep JYSK w Polsce otwarto w 2000 roku w Gdańsku, w Trójmieście została ulokowana centrala. W 2015 roku firma posiadała 180 placówek w całej Polsce, gdzie pracuje ok 1400 osób. Zatrudnia również około 400 pracowników w swoim Centrum Dystrybucji.

Artykuł powstał we współpracy z JYSK

Napisz do autora: grzegorz.burtan@innpoland.pl

Trwa ładowanie komentarzy...