Kolacja z Lewandowskim jest warta fortunę. Za taką kwotę można kupić dom z drewna

Robert Lewandowski znany jest z działalności charytatywnej.
Robert Lewandowski znany jest z działalności charytatywnej. 123RF/zdjęcie seryjne
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku zaprasza znane osoby: muzyków, aktorów czy sportowców do tego, by przekazali na licytację jakiś przedmiot. Na apel WOŚP odpowiedział również Robert Lewandowski, najsłynniejszy i najlepiej zarabiający polski piłkarz, grający na co dzień w mistrzu Niemiec, Bayernie Monachium.

Lewandowski wiele razy wcześniej wspierał już WOŚP. Tym razem można było wylicytować kolację dla dwóch osób z Robertem. W szranki stanęło 20 osób, a zwycięzcą okazał się internauta pod pseudonimem „bbajka”, który zaoferował ponad 100 tys. zł, a dokładnie 101 301 zł. Za tyle można kupić dom z drewna. Dokładny termin kolacji nie jest jeszcze znany, będzie to uzależnione od terminów treningów i meczów Lewandowskiego.

Aukcja została umieszczona w serwisie charytatywni.allegro.pl. To inicjatywa, która co roku wspiera WOŚP w postaci licytacji przedmiotów popularnych osób.

Przypomijmy, Robert Lewandowski w obecnym sezonie przedłużył kontrakt z Bayernem, co czyni go najlepiej zarabiającym polskim piłkarzem w historii. Do końca sezonu 2020/2021 na jego konto ma wpłynąć 100 mln euro.

źródło: charytatywni.allegro.pl
Trwa ładowanie komentarzy...