7-latka wysłała aplikację o pracę do Google. Szef koncernu odpowiedzał tak, że jej ojcu zabrakło słów

Szczęśliwa Chloe wraz z ojcem.
Szczęśliwa Chloe wraz z ojcem. LinkedIn/Andy Bridgewater/YouTube
Sundar Pichai, CEO technologicznego giganta, dostał aplikację od siedmiolatki. Według telewizji BBC Chloe Bridgewater z angielskiego miasta Hereford postanowiła zareklamować swoje umiejętności Google, pisząc, że kocha komputery i dobrze się uczy.

Z powodu dobrych wyników w nauce tato dziewczynki poradził jej wysłanie aplikacji do Google. – Nazywam się Chloe i kiedy będę starsza, chciałabym rozpocząć pracę w Google – zaczęła swój list do CEO. Bardzo spodobało jej się, że pracownicy Google siedzą na workach wypełnionych groszkiem i zjeżdżają na zjeżdżalniach. Prezes Google postanowił odpisać dziewczynce.

Podziękował Chloe za list i powiedział, że ma nadzieję, że będzie ona kontynuować swoję edukację w dziedzinie technologii, dalej wykorzystując do tego komputery. Zachęcił ją do ciężkiej pracy, spełniania marzeń i wysłania ponownie aplikacji, kiedy już ukończy szkołę.

Ojciec dziewczynki to zachwyciło i zamieścił odpowiedź szefa Google w serwisie LinkedIn, dziękując mu za to, że znalazł czas na napisanie do jego córki. Chloe co prawda nie dostała wymarzonej pracy w Google, ale sama odpowiedź CEO potężnej firmy była dla niej nagrodą pocieszenia, napisał jej tata.


Źródło: CNN
Trwa ładowanie komentarzy...