Ten mentor zaprowadzi start-upowe owieczki do bram biznesowego raju. Tadeusz Rydzyk powie, co jest potrzebne do sukcesu

Ojciec Tadeusz Rydzyk będzie uczył start-upowców, jak osiągnąć sukces w biznesie.
Ojciec Tadeusz Rydzyk będzie uczył start-upowców, jak osiągnąć sukces w biznesie. Fot. Kuba Ociepa / Agencja Gazeta
Start-upowcy mają nowego mentora. Nie jest to byle kto, bo w rankingu 100 najbogatszych Polaków tygodnika „Wprost” zajął 83 miejsce. Mowa o ojcu redemptoryście, Tadeuszu Rydzyku.

Przedsiębiorczy duchowny został zaproszony przez Opolski oddział Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Pojawi się 30 marca na imprezie Startup Mixer. Wystąpi obok Piotra Wołąsewicza, zajmującego się inwestycjami oraz Sławomira Milewskiego z firmy programistycznej Netkoncept.


Współorganizator wydarzenia potwierdza zaproszenie Ojca Rydzyka na wydarzenie, kierowane do start-upowców. – Jesteśmy w trakcie dogadywania szczegółów. Mogę powiedzieć, że nie dostaliśmy odmowy. Czekamy na oficjalne potwierdzenie – mówi. – Dlaczego go zaprosiliśmy? W ostatnim rankingu 100 najbogatszych Polaków zajął 83. miejsce. To w sumie jedyny powód. Ojciec Rydzyk robi jakiś biznes. Dla niektórych wątpliwy moralnie, ale w jakiś sposób doszedł do tych pieniędzy, więc warto, by podzielił się z młodymi ludźmi informacjami, co jest potrzebne do osiągnięcia sukcesu – dodaje w rozmowie z INN:Poland.

Żyłki przedsiębiorczości trudno odmówić najsłynniejszemu duchownemu w kraju. Według wspomnianego już tygodnika „Wprost”, w 2015 roku jego łączny przychód osiągnął poziom 55 mln zł. To dało mu wstęp do grona 100 najbogatszych Polaków.

Przypomnijmy, redemptorysta jest właścicielem Radia Maryja, Naszego Dziennika czy Telewizji Trwam, a także Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej.

Napisz do autora: grzegorz.burtan@innpoland.pl

Trwa ładowanie komentarzy...