Straciła pracę, więc wymyśliła sobie nową – znajdowanie jej innym. W 6 lat pomogła już 10 tysiącom osób

Natalia Bogdan, założycielka agencji Jobhouse
Natalia Bogdan, założycielka agencji Jobhouse Mat. prasowe
Natalia Bogdan pracowała w międzynarodowej korporacji. Po tym, jak firma postanowiła się z nią rozstać, założyła agencję Jobhouse. Od 2011 roku zbudowała firmę, która dziś wysyła ludzi do pracy na całym świecie – nawet do Kataru i na Malediwy.

Jej firma działa w Gdańsku i Warszawie. Natalia Bogdan skutecznie konkuruje z międzynarodowymi korporacjami. Oferta jej firmy skierowana jest zarówno do osób, które chciałaby zmienić pracę, jak i do firm, które chciałyby scedować część obowiązków związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi na firmę zewnętrzną.

– Postanowiłam stworzyć firmę, która będzie pomagać osobom w podobnej sytuacji i skutecznie łączyć ludzi – pracowników z najlepszymi pracodawcami i pracodawców z najlepszymi pracownikami. To że sama doświadczyłam dyskomfortu związanego z utratą pracy, a wcześniej ze znalezieniem odpowiednich osób do mojego zespołu, pomogło mi stworzyć miejsce, w którym zarówno osoba poszukująca pracy, jak i pracodawca poszukujący idealnego pracownika dobrze się czuje – mówi Natalia Bogdan.

Polska businesswoman zdobyła nagrodę publiczności ósmej edycji konkursu organizowanego przez Sukces Pisany Szminką. To stricte biznesowy konkurs dla przedsiębiorczych kobiet.

– Czuję ogromną dumę, że dzięki mojemu wspaniałemu zespołowi tyle osób znalazło pracę marzeń, a firmy rozwijają się dzięki zrekrutowanym z naszą pomocą pracownikom. Szczególnie ucieszyło mnie, że zdobyłam nagrodę publiczności, bo to sygnał, że nasza praca jest doceniania, a to co robimy ma sens – podsumowała Bogdan.

Napisz do autora: konrad.baginski@innpoland.pl

Trwa ładowanie komentarzy...