Nietypowa nagroda dla pracowników najlepszego sklepu sieci w Polsce. Kasjerów zastąpili dyrektorzy

Jysk ma w Polsce około 180 placówek.
Jysk ma w Polsce około 180 placówek. Fot. Shutterstock
To się nazywa wymiana kadr. W jednym ze sklepów salonów meblowych Jysk obowiązki sprzedawców na kilka dni przejmie dyrekcja. To nagroda za to, że został ogłoszony najlepszym sklepem sieci w Polsce.

Zwycięski salon Jysk znajduje się w dębickiej Galerii Raj. Między 13 a 15 marca za kasą stanie dyrektor generalny Piotr Padalak, dyrektor finansowy, dyrektor HR oraz regionalni dyrektorzy sprzedażowi. Co z pracownikami, którzy na co dzień obsługują klientów dębickiego punktu? Wyjadą do portugalskiej Lizbony na wycieczkę.

– Nie minęły nawet dwa lata od otwarcia salonu Jysk w Galerii Raj 7 listopada 2015 r., a mimo tak krótkiego okresu działalności zdobyliśmy niebywałe wyróżnienie – nasz sklep został ogłoszony najlepszym w Polsce – mówi Monika Wiśniewska, kierownik regionalny Jysk, cytowana przez serwis “Dla Handlu”. – Jest to dla nas duża nobilitacja i szansa, którą musimy wykorzystać, by jeszcze lepiej współpracować z naszymi klientami i dać im najwyższą jakość w najlepszej cenie – dodaje.

Jysk Polska już wcześniej pokazał swoje pozytywne podejście do pracowników. Przed świętami Bożego Narodzenia w 2016 roku zdecydowano, że pracownicy będą mieli wolne w Wigilię.

Pierwszy sklep JYSK w Polsce otwarto w 2000 roku w Gdańsku. W Trójmieście została ulokowana centrala. W 2015 roku firma posiadała 180 placówek w całej Polsce, gdzie pracuje ok 1400 osób. Zatrudnia również około 400 pracowników w swoim Centrum Dystrybucji.


Źródło: Dla Handlu

Napisz do autora: grzegorz.burtan@innpoland.pl

Trwa ładowanie komentarzy...