Po trupach do celu. Ameryka toczy bekę z Jakóbiaka, a ten dziękuje za sławę

facebook.com/Łukasz Jakóbiak
Łukasz Jakóbiak wie, jak zrobić z cytryn lemoniadę. Podczas gdy polscy i zagraniczni internauci nabijają się z jego „wizualizacji” występu u Ellen DeGeneres, polski youtuber dziękuje za wsparcie i...chwali się wzrostem sprzedaży swoich usług.

Twórca internetowego programu „20m2” i mówca motywacyjny nabrał niedawno polskie media, wrzucając do sieci zdjęcia z występu u Ellen DeGeneres. Gdy internet zawrzał z podniecenia, że nasz rodak trafił do talk-show słynnej Amerykanki, ten ogłosił, że wszystko to było tylko „wizualizacją”, w której rolę prowadzącej odgrywała wynajęta aktorka.

Jakóbiak z miejsca stał się obiektem kpin. 33-latkowi zarzucano infantylność i sugerowano problemy z przerośniętym ego. Cała akcja podzieliła nawet jego fanów. Z drugiej strony pojawiły się również nieliczne głosy broniące jego zachowania. – Wolę go 100 razy bardziej, niż jego hejterów– komentowała w wywiadzie z INN:Poland Karolina Korwin-Piotrowska.

Dziękuję za wsparcie światowym mediom w tym amerykańskiej telewizji, która mówi o projekcie już kolejny raz. Wszystkie...

Opublikowany przez Łukasz Jakóbiak na 18 marca 2017
Kontrowersja sława Jakóbiaka szybko wyszła poza granice kraju. Specjalny odcinek poświęcił mu amerykański youtuber Ethan Klein. – Ten gość jest przerażający. Jestem przekonany, że Ellen wystąpiła właśnie o sądowy zakaz zbliżania się do niej – komentował.

Polak nie przejmuje się jednak krytycznymi opiniami. Na swoim facebookowym profilu podziękował za wsparcie światowym mediom i wkleił link do pochlebnego w swojej wymowie artykułu na portalu independent.ie. Jakóbiak pochwalił się jednocześnie, że od momentu jego happeningu dostał zlecenia na 40 kolejnych wykładów motywacyjnych.

Napisz do autora: adam.sienko@innpoland.pl

Trwa ładowanie komentarzy...