Google przygotował niespodziankę dla każdego. Musisz tylko otworzyć odpowiednią ilość stron jednocześnie

Google lubi ukrywać w swoich aplikacjach niespodzianki dla użytkowników
Google lubi ukrywać w swoich aplikacjach niespodzianki dla użytkowników Renata Dąbrowska/Agencja Gazeta
Google lubi ukrywać w swoich aplikacjach niespodzianki dla użytkowników. Jedna z nich pojawia się w przeglądarce Chrome. Wystarczy tylko otworzyć odpowiednio dużą ilość zakładek.

Sztuczka działa na smartfonach z systemem Android i iOS. Wymaga jednak od użytkownika pewnej dozy cierpliwości. Jedna zakładka, druga zakładka...gdy uda się „doklikać” do okrągłej setki zamiast liczby, w rogu ekranu pojawi się emotikonka „:D” w przypadku telefonów z Androidem lub „;)”, gdy mowa o Apple'ach.

W podobny sposób system działa, kiedy po internecie surfujemy w trybie incognito. Wtedy użytkownikowi po przekroczeniu 99 podstrony powinna pojawić się emotikonka „;)”.
W przeszłości programiści Google'a wielokrotnie nas już zaskakiwali. W swoim tłumaczu umieścili np. ikonę „Beatbox”, która wyświetlała się po wpisaniu odpowiedniego ciągu znaków. Po kliknięciu lektor zamiast czytać, zacznie...śpiewać. W innej z niespodzianek użytkownik mógł natomiast natknąć się na nietypowe znaki na niebie podczas wirtualnej wycieczki w Google Street View.

Napisz do autora: adam.sienko@innpoland.pl

Trwa ładowanie komentarzy...