Od teraz produkty Biedronki są dostępne online. Jest gwarancja, że nie dostaniesz brzydkich warzyw

Zakupy zrobi za nas szoper.
Zakupy zrobi za nas szoper. Materiały prasowe
Szopi.pl to aplikacja, która pozwala zrobić zdalnie zakupy zarówno w największych sieciach handlowych w Polsce, jak i lokalnych sklepach. Wykorzystuje rosnącą w Polsce modę na zakupy spożywcze przez internet oraz to, że najpopularniejsze sieci handlowe często nie mają swojego sklepu internetowego.

Za 9,9 zł możemy zamówić dostawę dowolnie wybranych przez nas zakupów. Mają być one pod naszymi drzwiami w ciągu godziny. Dostawy tego samego dnia są nie do osiągnięcia w handlu internetowym. Tu zamówienie od klienta przejmuje „szoper”, który robi zakupy w najbliższym możliwym sklepie i wiezie je klientowi pod drzwi. Zakupy, jak przekonują to najlepsze warzywa i owoce. Szoperzy to najczęściej studenci, którym firma pozwala na elastyczne formy współpracy. Szoper porusza się samochodem lub skuterem, firma ma też testować transport rowerowy. Formalnie Szopi nie ma podpisanej umowy o współpracy z sieciami, ale ma to się w przyszłości zmienić. Jak przekonuje, nastawienie sieci handlowych jest pozytywne.

Złożenie zamówienia to trzy proste kroki. Wystarczy wybrać sklep, wybrać towary, zapłacić przez PayU i czekać na dostarczenie zakupów. Szopi.pl nie posiada własnego sklepu czy magazynu. Na razie apka działa w Krakowie i Warszawie. Jak przekonuje firma, jest w stanie obsłużyć około 70 proc. terytorium stolicy i większość Grodu Kraka. To ma się w przyszłości zmienić. Planowane jest uruchomienie aplikacji w kolejnych miastach: prawdopodobnie Wrocławiu, Poznaniu oraz Trójmieście.

Obecnie za pośrednictwem Szopi można zrobić zakupy w Biedronce, Lidlu, Auchanie czy Carrefourze, ale także w Galerii Wypieków. Naturalnym rywalem są oczywiście sklepy internetowe spożywczych gigantów. Taki sklep posiada np. Carrefour, ale już nie Biedronka czy Lidl.

Źródło: Wiadomości Handlowe
Trwa ładowanie komentarzy...