Jeśli jesteś nowym Jobsem i potrzebujesz pieniędzy na rozwój, to konkurs Startup Award jest właśnie dla Ciebie!

Materiały prasowe
W 2017 roku w ramach 10. Forum Inwestycyjnego w Tarnowie (24-25 kwietnia) po raz trzeci rozstrzygnięty zostanie konkurs Startup Award organizowany z myślą o osobach kreatywnych, szukających środków na realizację swoich nowatorskich pomysłów. Wyboru zwycięskich projektów dokonają analitycy Startup HUB Poland - Partnera Merytorycznego Forum Inwestycyjnego.

Celem Startup Award 2017 jest promowanie najlepszych praktyk z dziedziny innowacji. W tym roku organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie przedsiębiorców z innowacyjnymi pomysłami, zespoły projektowe, osoby niezależne i kreatywne i ekspertów od nowych technologii. Pula nagród wynosi 100 000 zł.

10. Forum Inwestycyjne to okazja do zaprezentowania start-upu przez inwestorami i przedstawicielami dużych firm z Polski i zagranicy. Jest też o co walczyć w konkursie organizowanym podczas wydarzenia. Można zdobyć środki na rozwój swojego projektu – pula nagród to 100 000 zł.

Organizatorzy dają też możliwość znalezienia inwestora dla realizacji własnego projektu, nawiązania kontaktów biznesowych. Nie do przecenienia będzie też pomoc mentorów (także międzynarodowych) oraz feedback od ekspertów oraz inwestorów.
Ważną formą promocji będzie też możliwość występu na XXVII Forum Ekonomicznym w Krynicy, w którym uczestniczy ponad 3 000 gości z ponad 60 krajów - liderów życia politycznego, gospodarczego i społecznego z Europy, Azji i Stanów Zjednoczonych.


Termin zgłaszania prac upływa 14 kwietnia 2017 roku. Do zeszłorocznej edycji Startup Award zgłosiło się 76 firm. Zwycięzcami konkursu zostało m.in. LGM. „Mamy prostą innowację. Generujemy więcej energii z istniejących urządzeń. Tyle i aż tyle, ponieważ każdy z nas jej potrzebuje. My potrafimy ją uzyskać, zwiększając efektywność, ściągając limity z istniejących generatorów” – tłumaczyła Justyna Wysocka-Golec, współwłaścicielka firmy LGM.

W 2016 roku kapituła postanowiła przyznać również nagrodę honorową spółce Sidly produkującej urządzenia telemedyczne, w tym opaski na rękę dla osób z demencją, monitorujące m.in. temperaturę ciała, kontrolujące użycie leków.

Do wąskiego finału zakwalifikowały się także projekty: 3D Kreator (drukarki 3D z Małopolski z innowacyjną technologią badania oparów generowanych przez urządzenia i niwelowania ich szkodliwych właściwości poprzez zamianę na dwutlenek węgla); Doktor Omnibus (gry indywidualne i teraupeutyczne dla dzieci dotkniętych autyzmem); Platforma Komunikacji Mobilnej (rozwiązania geolokalizacji do zastosowania w przemyśle).

Organizatorem 10. Forum Inwestycyjnego w Tarnowie jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich. Głównym partnerem jest Województwo Małopolskie, a Miastem Gospodarzem – Tarnów.

FORMULARZ REJESTRACYJNY ON-LINE jest [dostępny tutaj.

Więcej informacji o Konkursie Startup Award 2017 oraz o 10. Forum Inwestycyjnym w Tarnowie można znaleźć na tej stronie.
Trwa ładowanie komentarzy...