Ludzie słyszą przy kasie to jedno pytanie i po prostu tracą rozum. Owczy pęd po nową aplikację Rossmanna

Wystarczyło dać rabaty i nowa aplikacja Rossmanna jest najczęściej pobieraną w Polsce.
Wystarczyło dać rabaty i nowa aplikacja Rossmanna jest najczęściej pobieraną w Polsce. Tymon Markowski/Agencja Gazeta
"Czy ma Pan/Pani już naszą nową aplikację?" Takie pytanie słyszy przy kasie każdy klient sieci Rossmann, która w Polsce ma grubo ponad 1000 drogerii. Już kilkadziesiąt godzin po uruchomieniu aplikacji była najczęściej instalowaną w całej Polsce w czołowych sklepach dla urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS.

Aplikacja Rossmana podbija Google Play i AppStore. Utrzymuje się tam wciąż na pierwszym miejscu pod względem najczęściej pobieranych aplikacji – zarówno w Google Play , jak i AppStore . Chodzi tu oczywiście o polski rynek.Skąd duże powodzenie apki? Sieć drogerii przygotowała liczne zniżki dla swoich klubowiczów oraz oferty “szyte na miarę” konkretnych klientów. Mogą oni np. oszczędzać na zakupach, zdobywając liczne rabaty. Jeden z nich dotyczy drukowanych w drogeriach zdjęć i wynosi 20 procent. Poza tym zwiększają swoje rabaty z tytułu uczestnictwa w klubie Rossnę!, z 3 do 10 procent.

Rossmann to jedna z największych sieci drogerii w Europie. Działa w Niemczech, Polsce, Czechach, Albanii, Turcji i na Węgrzech. W Polsce pierwszy sklep powstał w Łodzi w 1993 roku. Inny łódzki sklep, w Manufakturze, jest największą polską drogerią. Do dziś powstało ponad 1200 placówek Rossmanna w Polsce (stan na 2015 rok).

Sieć dała się poznać w Polsce przede wszystkim z licznych przedświątecznych promocji, podczas których odwiedzały ją tłumy klientów. Przykładowo, przed świętami Bożego Narodzenia w 2016 roku zorganizowała w całym kraju ofertę, w ramach której drugie perfumy można było dostać gratis.

Aplikację Rossmana można pobrać  tu (system Android) i tutaj (system iOS).
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Trwa ładowanie komentarzy...