Ludzie słyszą przy kasie to jedno pytanie i po prostu tracą rozum. Owczy pęd po nową aplikację Rossmanna

Wystarczyło dać rabaty i nowa aplikacja Rossmanna jest najczęściej pobieraną w Polsce.
Wystarczyło dać rabaty i nowa aplikacja Rossmanna jest najczęściej pobieraną w Polsce. Tymon Markowski/Agencja Gazeta
"Czy ma Pan/Pani już naszą nową aplikację?" Takie pytanie słyszy przy kasie każdy klient sieci Rossmann, która w Polsce ma grubo ponad 1000 drogerii. Już kilkadziesiąt godzin po uruchomieniu aplikacji była najczęściej instalowaną w całej Polsce w czołowych sklepach dla urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS.

Aplikacja Rossmana podbija Google Play i AppStore. Utrzymuje się tam wciąż na pierwszym miejscu pod względem najczęściej pobieranych aplikacji – zarówno w Google Play , jak i AppStore . Chodzi tu oczywiście o polski rynek.

Skąd duże powodzenie apki? Sieć drogerii przygotowała liczne zniżki dla swoich klubowiczów oraz oferty “szyte na miarę” konkretnych klientów. Mogą oni np. oszczędzać na zakupach, zdobywając liczne rabaty. Jeden z nich dotyczy drukowanych w drogeriach zdjęć i wynosi 20 procent. Poza tym zwiększają swoje rabaty z tytułu uczestnictwa w klubie Rossnę!, z 3 do 10 procent.

Rossmann to jedna z największych sieci drogerii w Europie. Działa w Niemczech, Polsce, Czechach, Albanii, Turcji i na Węgrzech. W Polsce pierwszy sklep powstał w Łodzi w 1993 roku. Inny łódzki sklep, w Manufakturze, jest największą polską drogerią. Do dziś powstało ponad 1200 placówek Rossmanna w Polsce (stan na 2015 rok).

Sieć dała się poznać w Polsce przede wszystkim z licznych przedświątecznych promocji, podczas których odwiedzały ją tłumy klientów. Przykładowo, przed świętami Bożego Narodzenia w 2016 roku zorganizowała w całym kraju ofertę, w ramach której drugie perfumy można było dostać gratis.


Aplikację Rossmana można pobrać  tu (system Android) i tutaj (system iOS).
Trwa ładowanie komentarzy...