Moda na sukces i Karol Okrasa będą mieli konkurencję. Do Polski wchodzi nowa, egzotyczna telewizja

Salman Khan, jedna z największych gwiazd Bollywood
Salman Khan, jedna z największych gwiazd Bollywood Mat. prasowe
Nie tylko widowiskowe i bajecznie kolorowe produkcje z Bollywood, ale i programy kulinarne, rozrywkowe i dokumentalne – to wszystko znajdziemy w ofercie Zee One. Indyjski operator telewizyjny chce zawojować polski rynek.

Już w tym roku polscy widzowie będą mogli oglądać nie tylko zachodnie produkcje HBO, National Georgraphic, Discovery Channel czy BBC. Kawałek mało znanego świata chcą nam pokazać Hindusi. Zee Enterpises uruchomi swój kanał telewizyjny i to w polskiej wersji językowej.

Szefem projektu został doświadczony menedżer branży telewizyjnej, Paweł Kolasa, związany wcześniej m.in. z Canal+ i Cyfra+.

W planach stacji jest emisja bollywodzkich hitów oraz programów rozrywkowych i dokumentalnych. Indyjski koncern zdecydował się na ekspansję w Polsce, bo jesteśmy największym krajem regionu.

Jest operatorem 33 krajowych i 42 międzynarodowych stacji. Ma prawa do ponad 3800 bollywodzkich (i nie tylko) produkcji filmowych, dysponuje biblioteką zawierającą prawie ćwierć miliona godzin nagrań telewizyjnych.

Działa na całym świecie, w Europie kanały Hindusów są już dostępne m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Francji, Portugalii, Rosji i Niemczech. U naszych zachodnich sąsiadów kanały Zee są niekodowane. Być może podobnie będzie w Polsce.

Źródło: Interia.pl, WirtualneMedia.pl
Trwa ładowanie komentarzy...