Kobiety w branży IT to nie białe kruki. Ale kim jest Polka zawodowo zajmująca się nowoczesnymi technologiami?

Mat. prasowe
Odpowiedzi na to pytanie poszukają uczestniczki i uczestnicy kolejnego zjazdu Digital University "Women in Tech". Spotkanie odbędzie się już 19 maja 2017 r. w Auli Szkoły Głównej Handlowej.

Zaproszeni eksperci będą mówić m.in. o tym jak działają i mogą działać kobiety w branżach ICT. W jaki sposób firmy wspierają kobiety w branży IT? Jaki jest potencjał kobiet w branży technologicznej? Kim jest Polka zawodowo zajmująca się nowoczesnymi technologiami? W jaki sposób firmy wspierają kobiety w branży IT?.

Zjazd poruszy zagadnienia dotyczące wyzwań jakie czekają na kobiety świecie nowych technologii, ich pracy zawodowej i inspiracji zawodowych pokazanych różnych perspektyw biznesowych. Po raz kolejny liderki i liderzy polskiego biznesu zaprezentują uczestnikom swoje doświadczenia i punkt widzenia pokazany z różnych perspektyw życia zawodowego i prywatnego.

Na uczestników czeka wiele inspirujących wystąpień, przestrzeni do wymiany poglądów i doświadczeń, możliwości do poznania i zaczerpnięcia rozwiązań.

Swój udział potwierdzili m.in. Bożena Leśniewska (Orange Polska), Iwona Kaczyńska-Stępień/dr. Jacek Stępień (Milton Essex), Aleksandra Gren (Fiserv Polska), Sylwia Kujawska-Frydrych (Stowarzyszenie Technologia w Spódnicy), Anna Jakubowski (Senior Executive Global FMCG), Magdalena Dziewguć (Head of Google for Work), Anna Janas (Cisco), Małgorzata Szturmowicz (Idea Bank), Sebastian Jakubiak (Atos Polska), Zuzanna Ziomecka („Wysokie obcasy”, Agora) i Justyna Wysocka-Golec (LGM S.A.).


Patronat 3. edycji Digital University objęli: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Cyfryzacji, Szkoła Główna Handlowa oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Szczegóły wydarzenia oraz zapisy na stronie: digitaluniversity.pl
Trwa ładowanie komentarzy...