Pan Kanapka rozpłakał się, jak zobaczył aplikację Rocket Luncher. Teraz lunch do biura zamówisz w 15 sekund

Rocket Luncher
Rocket Luncher Mat. prasowe
Na warszawskim rynku zadebiutowała nowa metoda zamawiania jedzenia do biura. Aplikacja Rocket Luncher pozwala zrobić to rekordowym czasie i za pomocą trzech kliknięć. Dzięki temu szybki obiad zjesz nawet w przerwie między spotkaniami.

Każdy, kto zamawiał jedzenie przez internet, wie, że najpopularniejsze serwisy to umożliwiające są fajne, ale przeładowane funkcjami. Wybór lokalizacji, restauracji, menu, kolejnych opcji. Na rynku dominują w tej chwili PizzaPortal, Pyszne.pl czy UberEATS. To rozbudowane serwisy i naprawdę trudno zamówić jedzenie szybko. Ma to znaczenie przede wszystkim dla pracowników biur, którzy nie mają za dużo wolnego czasu, by marnować go na przebijanie się przez kolejne opcje.

Potwierdzają to dane McKinsey&Company. Według danych tej firmy jedynie 16% zamówień online dotyczy biur. Pracownicy zamawiający lunch mają większe oczekiwania związane z czasem dostawy czy prostotą korzystania i jeśli rozwiązanie wymaga od nich nadmiernego wysiłku, nie będą z niego korzystać i wybiorą łatwiejszą opcję.

Tą drogą poszli twórcy Rocket Luncher. Aplikacja jest do bólu prosta, nie przeładowana opcjami. Znajdziemy w niej oferty restauracji czy jadłodajni położonych w kompleksach biurowych lub blisko nich. Nawet założenie konta jest dziecinnie proste. Wystarczy wybrać biurowiec, w którym się pracuje, podać nazwę firmy i piętro. Dostępne opcje menu wyświetlają nam się od razu na ekranie telefonu. Zaznaczamy to, co chcemy zjeść i załatwione. Są to dosłownie 3 kliknięcia.


Dzięki temu, że Rocket Luncher współpracuje z jadłodajniami z bezpośredniej okolicy biurowca, posiłek może wylądować w firmowej kuchni już w kilkanaście minut. Niezależnie od wartości zamówienia jest ono dostarczane bezpłatnie.

Jedyną wadą aplikacji jest – w tym momencie – ograniczony zasięg działania. System działa na razie tylko w kompleksie Warsaw Spire, składającym się z 3 budynków z 96 tysiącami metrami kwadratowymi biur.

Już w tej chwili połowa uruchomień aplikacji kończy się zamówieniem. Rocket Luncher planuje w najbliższym czasie rozszerzyć swoją działalność na inne warszawskie biurowce. Aplikację wypuszczoną przez DaftCode można pobrać bezpłatnie z App Store oraz Google Play.
Trwa ładowanie komentarzy...