Google szykuje rewolucyjne zmiany. Już dziś pokaże najnowsze produkty

Nowy Android to nie jedyna atrakcja konferencji
Nowy Android to nie jedyna atrakcja konferencji Fot. 123RF
Konferencja Google I/0 2017 odbędzie się w dniach 17-19 maja, a odpowiednią oprawę zapewni amfiteatr Shoreline w Mountain View. Kluczowym elementem konferencji jest zaprezentowanie systemu Android 0, czyli Android 8.0, ale i pozostałe rzeczy zapowiadają się obiecująco.

Android będzie o wiele bardziej usprawniony, ale Google zadba także o prezentację innych ciekawostek. Na konferencji zostaną prawdopodobnie pokazane autonomiczne gogle VR, które do działania nie będą potrzebowały wykorzystania smartfona. Pamiętajmy, że na polu wirtualnej rzeczywistości Google przegrywa obecnie z konkurencją.
Kolejnym elementem, którego możemy spodziewać się na Google I/O 2017, jest usprawniony Asystent Google. Narzędzie będzie inteligentniejsze, możliwe stanie się rozmawianie w nowych językach, na przykład hiszpańskim.
Zmianie ma ulec najprawdopodobniej także Google Home. Wszystko wskazuje na to, że będzie działał jako automatyczny wzmacniasz Wi-Fi, dzięki czemu będziemy mieli lepszy dostęp do sieci w naszym domu. Co więcej, niewykluczone, że komunikatory Allo i Duo staną się domyślną częścią platformy aplikacji mobilnych Google, doczekają się także zintegrowanej wersji webowej.
Trwa ładowanie komentarzy...