To może być prawdziwy HIT dla fanów kultury. Wejściówki do teatrów kupisz w kiosku

To może być prawdziwy hit wśród miłośników imprez kulturalnych.
To może być prawdziwy hit wśród miłośników imprez kulturalnych. Facebook/Kiosk Kultury
W Kiosku Kultury, który, działa od zaledwie kilku dni, dowiesz się wszystkiego o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych w stolicy, a także szybko i łatwo zakupisz na nie bilety. Chodzi tu np. o koncerty, spektakle, wystawy czy imprezy w domach kultury. Kiosk znajduje się na Krakowskim Przedmieściu 7.

To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce. Placówka jest wzorowana na box-office'ach, które z powodzeniem działają w Europie Zachodniej, gdzie można kupić wejściówki na najróżniejsze wydarzenia kulturalne. Jak przekonują organizatorzy, nawet w skali Europy jest to zjawisko wyjątkowe.

Kiosk to wspólna inicjatywa warszawskich placówek kulturalnych, stołecznego Ratusza, popularnego portalu e-wejsciowki.pl, który śledzi na Facebooku ponad 150 tys. użytkowników oraz firmy Warexpo, która jest właścicielem sieci warszawskich kiosków.

Otwarcie kiosku odbyło się w weekend 13-14 maja. Zainteresowani mogli wydać na bilety na imprezy dowolną, ustaloną przez siebie kwotę. Odbyły się także spotkania z aktorami Teatru Rozmaitości, musicalu Metro czy gwiazdami znanymi z telewizyjnych seriali, np. Anną Samusionek. Niewykluczone, że takie wydarzenia i atrakcyjne promocje będą miały w kiosku również miejsce w przyszłości.
Trwa ładowanie komentarzy...