Apple pokazało swój najbardziej innowacyjny produkt od lat. To... pudełko na pizzę

Apple
Apple właśnie opatentowało pudełko na pizzę. Opakowanie kieruje do swoich pracowników w nowym kampusie firmy w Apple Park. W stosunku do stosowanych dziś pudełek na wynos jest to prawdziwa rewolucja.

Okrągłe pudełko nawiązuje stylistycznie do kształtu pizzy, ale i do wyglądu nowego kampusu firmy z Cupertino. Jest także zgodne z filozofią designu marki, którą stworzył i wdrożył Steve Jobs. Sztandarowe produkty marki, takie jak iPhone'y, od zawsze słynęły z opływowych kształtów, co stało się symbolem światowego sukcesu marki jako pioniera innowacji. Właśnie tym Apple porwało miliony konsumentów na całym świecie.

Box na pizzę poza wyglądem ma jednak cechę, która naprawdę może zmienić smak dowożonej pizzy. Na górze pudełka są otwory, które odprowadzają parę wodną. Dzięki temu pizza może być równie smaczna i chrupiąca, jak ta sprzedawana na miejscu.

Oczywiście innowacja to tylko dodatek do nowej siedziby koncernu, która pochłonęła już 4 miliardy dolarów, a nie wiadomo czy koszt zamknie się w 5 miliardach. Nowy dom Apple ma pomieścić 12 tys. pracowników firmy, a jego budowę rozpoczął jeszcze Steve Jobs. Futurystyczny budynek przypomina wyglądem statek kosmiczny i jest zasilany energią słoneczną, dzięki panelom umieszczonym na dachu.
Trwa ładowanie komentarzy...