Zostań Markiem Cukerbergiem i Januszem Dżobsem. Wrocław stworzył genialny film o start-upach

"A ty? Nosisz new balance'y w swoim start-upie? Zostań prawdziwym entreprenerem!", tak zachęca Wrocław do swojej start-upowej imprezy.
"A ty? Nosisz new balance'y w swoim start-upie? Zostań prawdziwym entreprenerem!", tak zachęca Wrocław do swojej start-upowej imprezy. Screeen z filmu promocyjnego.
Jeden ze stereotypów dotyczących start-upowców głosi, że nie mają dystansu do siebie. Ubierają się jak Steve Jobs i Mark Zuckerberg, grają w piłkarzyki, zamiast pracować, a do biura (garażu) podróżują na elektrycznej hulajnodze.

Czy to prawda? Nie nam to oceniać. Ale rozbawił nas do łez film promocyjny, na którym miasto Wrocław zaprasza na start-upową imprezę “Smartcity Wrocław – Startup Challenge", która odbędzie się 9 czerwca. Sama impreza jest jak najbardziej poważna. Start-upowcy będą podczas niej przez 36 godzin pracować nad swoimi pomysłami na biznes, korzystając ze wsparcia mentorów. Będą mogli pozyskać wartościowych członków do zespołu, a nawet wygrać milion złotych.

W krótkim obrazie można zobaczyć m.in. Marka Cukerberga i Janusza Jobsa. “Hmmm, może bym tak założył start-up?”. “Jesteś grafikiem? Programistą? A może nosisz new balance'y w swoim start-upie?” “Idż global, to nie city jest smart, to ty jesteś smart!”, słyszymy już na początku. Dalej jest tylko lepiej.

Zresztą, zobaczcie sami :)
Startup Challenge promo

Panie i panowie startupowcy!

Trwa ładowanie komentarzy...