Ten wyciek ma dotyczyć nowego iPhone'a. Najnowsze plotki rozgrzewają wyobraźnię fanów

Tak ma wyglądać iPhone8.
Tak ma wyglądać iPhone8. Screen/Weibo
Na chińskim portalu Weibo (odpowiednik Twittera) pojawiły się zdjęcia, które mają przedstawiać nowego iPhone8, czyli najbardziej oczekiwany telefon 2017 roku, jeśli Apple zdąży z jego premierą.

Zdjęcie pokazuje telefon w trzech różnych kolorach: srebrnym, złotym i czarnym. Najnowszy flagowiec Apple ma posiadać czytnik linii papilarnych z tyłu telefonu, umieszczony pod logiem marki, wyświetlacz edge-to-edge o przekątnej 5,8 cala, a także podwójny, pionowy aparat fotograficzny. W nowym iPhonie nie będzie też według plotek przycisku Home.

Wśród innych plotek, które już wcześniej były upowszechniane na temat nowego iPhone'a, telefon ma mieć bezprzewodowe ładowanie, bateria ma działać 9 godzin, a smartfon wyposażony w funkcje, które będą pozwalały na eksplorowanie rozszerzonej rzeczywistości. I jeszcze jedno: może nie nazywać się iPhone'm 8, a 10 lub X.

To już kolejny domniemany wyciek z portalu Weibo. Poprzednie zdjęcie sugerowało wielkość iPhone 8, który został ustawiony porównawczo do iPhone 7s plus i 7s. Był mniejszy niż model 7s plus i większy niż 7s.
Kilka dni temu pojawił się też 10-sekundowy film, który ma rzekomo pokazywać iPhone'8. Jego wygląd jest tożsamy z powyższymi plotkami. Nie można jednak na jego podstawie zlokalizować przycisku linii papilarnych, co może sugerować, że jest wtopiony w ekran, albo atrapa telefonu nie została w niego wyposażona. Aparat fotograficzny wyraźnie wystaje poza bryłę telefonu, co widać  podczas obracania smartfona na filmie.Firma z Cupertino na razie nie odniosła się do tych plotek. Wiadomo, że nowego iPhone'a nie zobaczymy wcześniej niż za cztery miesiące. Kiedy dokładnie? To będzie zależało od tego, jak duże będzie opóźnienie.
Trwa ładowanie komentarzy...