Biedronka sprzedaje książki za 5 zł. W ofercie sporo świetnej klasyki i głośny bestseller

W promocji znajdziemy około 70 książek
W promocji znajdziemy około 70 książek Fot. Tomasz Pietrzyk / Agencja Gazeta
Biedronka, w której sklepach książki są zwykle porozrzucane jak kawałki mięsa, wprowadza nową promocję dla miłośników literatury. Za 5 zł będzie można kupić pozycje, który weszły do kanonu literatury klasycznej, a także głośne bestsellery. Potrwa od 29 maja do 11 czerwca.

W ofercie pojawiły się między innymi pozycje autorstwa podróżniczki Beaty Pawlikowskiej – „Blondynka w dżungli” i „W dżungli życia” (wydanie trzecie w postaci audiobooka). Mamy też „Przystanek Barcelona” (K. Wolnik-Vera) czy opracowanie zbiorowe na temat Portugalii.

Są również różnego rodzaju poradniki, takie jak „Lubię palić. Ale teraz chcę przestać”, "Jak rzucić palenie w 30 dni” czy „Nie bierz tego do siebie. Jak radzić sobie ze zranieniami”.

Wielbiciele klasyki będą mogli kupić „Psa Baskerwillów” Arthura Conana Doyle'a, „Przypadki Robinsona Crusoe” Daniela Defoe oraz ponadczasowego „Małego Księcia” Antoine’a de Saint-Exupéry’ego, który powinien przypaść do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Z nowszych książek mamy natomiast „Milion małych kawałków” Jamesa Freya – pozycję, która sprzedała się w ponad pięciu milionach egzemplarzy i która może pochwalić się w serwisie lubimyczytac.pl oceną 8,11/10. Nastolatki mogą być zainteresowane biografią Miley Cyrus „Jazda na maksa”.

Najmłodsi czytelnicy znajdą „Bajki leśnych przyjaciół” Laskowskiego, „Bazgrolik o kotach” Szymanek czy też książeczkę „Angry Birds. Poszukaj nas!”.

Pełną listę książek można zobaczyć pod tym adresem.
Trwa ładowanie komentarzy...