Biedronka szykuje hit roku. Najnowszy smartfon dyskontu ma obłędną cenę

Najnowszy smartfon myPhone oferowany przez Biedronkę do wyczerpania zapasów lub 25 czerwca.
Najnowszy smartfon myPhone oferowany przez Biedronkę do wyczerpania zapasów lub 25 czerwca. Materiały prasowe
Od poniedziałku 12 czerwca w Biedronce można kupić nowy smartfon w cenie 199 zł. W sieci dyskontów pojawił się właśnie myPhone C-Smart PIX, smartfon z systemem Android.

Najnowszy myPhone ma być w Biedronce dostępny do wyczerpania zapasów, ale najpóźniej do 25 czerwca. Wyświetlacz ma 4 cale i rozdzielczość 480 X 800 pikseli. Pamięć ram to jedynie 512 MB. myPhone może pochwalić się natomiast systemem operacyjnym Android 6.0 Marshmallow, a taki ma np. Samsung Galaxy S7 Edge.

To już kolejna tego typu budżetowa oferta Biedronki. Wcześniej sieć wprowadziła poprzednika myPhone, C-Smart IIIS, także w cenie 199 zł, wraz ze starterem tuBiedronka. Ekran miał rozdzielczość 480 x 800 pikseli, dwa aparaty o rozdzielczości, która, delikatnie mówiąc nie powalała, 2Mpix i 0,3Mpix. Inne wymagania również nie rzucały na kolana, ale z drugiej strony był to jeden z najtańszych dostępnych na rynku modeli z Androidem 6.0, czyli ówczesną najnowszą wersją systemu oferowaną przez Google.

Poza tym sieć sprzedawała jeszcze m.in. – za 499 zł – jeszcze inne smartfony marki myPhone, które charakteryzowały się pancernym wyglądem i konstrukcją. Srebrne telefony miały być odporne na upadki z wysokości nawet półtora metra, a także na kurz, brud i wodę. W standardowych opcjach było m.in. WiFi, Bluetooth, a także GPS, który wcale nie jest oczywistością w budżetowych telefonach.


MyPhone jest polską firmą produkującą telefony komórkowe i smartfony. Należy do TelForceOne S.A., jednego z największych producentów elektroniki w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Firma istnieje od 2001 roku. Swoją pozycję na rynku zawdzięcza przede wszystkim konkurencyjnym cenom.
Trwa ładowanie komentarzy...