Ślimak rusza na blokowiska. Ulubione kanapki korpoludzi niedługo będziesz miał na każdym rogu

Ślimak to nie tylko kanapki, ale także obiady z 3-dniowym okresem ważności.
Ślimak to nie tylko kanapki, ale także obiady z 3-dniowym okresem ważności. Ślimak Food Service
Dzień bez Ślimaka to dzień stracony, zdają się mówić fani swojskich kanapek, którzy nie mają czasu przygotować sobie samemu posiłku w biurze lub zjeść na zewnątrz. Firma cateringowa z powodzeniem dostarcza od lat kanapki i obiady warszawskim korpoludziom, skupionym nie tylko w służewieckim Mordorze.

Teraz będzie żywić także mieszkańców stołecznych blokowisk. Nasza czytelniczka przysłała nam zdjęcie lodówki Ślimaka w jednym z warszawskich sklepów Biedronki. Zaintrygowani postanowiliśmy zadzwonić do Ślimaka i spytać, na ile poważna to inicjatywa.

– To “pilot”, ale jesteśmy już w 9 sklepach Biedronki w Warszawie. Celujemy w miejsca high-traffic, czyli o największym natężeniu ruchu. Z tym, że nie ma to nic wspólnego z biurowcami. Nasze lodówki stoją tam, gdzie w Warszawie wyrosły największe blokowiska, np. przy ul. Bukowińskiej niedaleko stacji metra Wilanowska – dowiaduje się redakcja INN:Poland.
Nowością będzie oferta 3-dniowych obiadów w Biedronce za 10 zł.

Biedronka nie jest pierwszą siecią, w jakiej Ślimak sprzedaje swoje kanapki i obiady. Firma od 2015 roku stopniowo wchodzi do Carrefourów, Freshmarketów i Żabek.

Ślimak Food Service działa już od 12 lat. W tym czasie z małej, rodzinnej firmy przeobraził się w kilkudziesięcioosobowy zespół, który przygotowuje posiłki dla biur i urzędów w Warszawie i Poznaniu.
Trwa ładowanie komentarzy...