Mamy hit wakacji! Uzdrowiciel robi płatne warsztaty z przyciągania bogactwa. Uczy jak „zorganizować przestrzeń portfela”

Nauczysz się przeprowadzać rytuały na bogactwo, zorganizujesz przestrzeń swojego portfela i zobaczysz, jak posługiwać się banknotami – zachęcają organizatorzy Warsztatów Przyciągania Bogactwa
Nauczysz się przeprowadzać rytuały na bogactwo, zorganizujesz przestrzeń swojego portfela i zobaczysz, jak posługiwać się banknotami – zachęcają organizatorzy Warsztatów Przyciągania Bogactwa facebook.com; 123rf/Katarzyna Białasiewicz/zdjęcie seryjne
Nauczysz się przeprowadzać rytuały na bogactwo, zorganizujesz przestrzeń swojego portfela i zobaczysz, jak posługiwać się banknotami – zachęcają organizatorzy Warsztatów Przyciągania Bogactwa. Wszystko za jedyne 152 złote. Wydarzenie zorganizowane na facebooku przez uzdrowiciela Radosława Szatkowskiego roznosi się po sieci lotem błyskawicy.

Jeżeli sądziliście, że bogactwo lub jego brak to wypadkowa umiejętności, pracowitości, szczęścia i pozycji społecznej rodziców, byliście w błędzie. Tak naprawdę wszystko jest w waszych głowach, a do osiągnięcia sukcesu finansowego wystarczy wejść w „wibrację bogactwa” – zdają się komunikować twórcy warsztatów.

W momencie pisania tekstu udział w zaplanowanym przez nich na 1. lipca wydarzeniu zadeklarowało ponad 200 osób, a kolejne 1,2 tys. wyraziło nim zainteresowanie. A to tylko wynik ze stolicy, w późniejszym czasie podobne wydarzenia są zaplanowane również w innych miastach Polski. Można jednak podejrzewać, że spora część osób robi to jednak wyłącznie dla zabawy. Każde zdanie z opisu trzygodzinnego szkolenia, wycenianego przez organizatorów na 152 złote, wywołuje bowiem niekontrolowane spazmy śmiechu.

– Nauczysz się przeprowadzać rytuały na bogactwo, zorganizujesz przestrzeń swojego portfela i zobaczysz, jak posługiwać się banknotami – deklarują organizatorzy i obiecują, że dzięki ich naukom wibracja biedy w końcu od nas odejdzie.

Sylwetki mówców to zresztą temat na osobny artykuł. O pomnażaniu pieniędzy nauczać nas będzie Radosław Szatkowski, który przedstawia się jako uzdrowiciel, niekonwencjonalny terapeuta, który na co dzień tworzy miedzianą biżuterię i szamańskie lalki. Obok niego stanie Katarzyna Kampa, czyli „terapeutka kobiecości, od dawna pracująca metodą autorską uzdrawiania energią miłości bezwarunkowej”.


Dzięki warsztatom mamy się również dowiedzieć w jaki sposób ludzie i „inne elementy” powodują „wypływ pieniędzy”. Cóż, zapewne pierwszym z tych elementów okaże się rzeczony warsztat.
Trwa ładowanie komentarzy...