To najgorszy czas na kupno smartfona. Czeka nas wysyp ofert, na które trzeba uważać

Kupno smartfona okazuje się teraz nieopłacalne
Kupno smartfona okazuje się teraz nieopłacalne Fot. Pixabay.com
Nadchodzące zmiany na rynku sprawiają, że obecnie nie opłaca się kupno nowego smartfona. A wszystko przez najbardziej liczących się graczy technologii mobilnej.

Wszystko dlatego, że już niedługo wyjdą nowe ciekawe smartfony, co zaowocuje także obniżką cen dotychczasowych smartfonów, takich jak iPhone 7, Samsung Galaxy S8 i Google Pixel. 23 sierpnia w Nowym Jorku Samsung pokaże Galaxy Note 8. Note będzie wyposażony w kamerę o podwójnym obiektywie i większy ekran, ma także przykuwać uwagę wyglądem. Jego poprzednik, Note 7, nie miał za wiele szczęścia. Został bowiem wycofany z rynku, ponieważ ulegał samozapłonom.

Ponadto Apple wypuści we wrześniu trzy modele nowych iPhone'ów. Jednym z nich będzie, stworzony z okazji 10-lecia marki, specjalny iPhone. Nazwany roboczo jako iPhone 8 smartfon zostanie wyposażony w ekran OLED i kamerę, która odblokowuje telefon przy użyciu funkcji rozpoznawania twarzy. Jego koszt wyniesie prawdopodobnie co najmniej 1000 dol.

Październik zaowocuje z kolei premierą Google Pixel 2, który jest następcą Nexusów. To smartfon o 6-calowym ekranie i ulepszonej kamerze, a dodatkowo znajdziemy w nim jeden z najmocniejszych procesorów dla smartfonów.

Warto wspomnieć, że na początku września w Berlinie będą miały miejsce targi elektroniczne IFA, gdzie swoje najnowsze dokonania zaprezentują producenci tekefonów.
Trwa ładowanie komentarzy...