Słyszeliście o diecie pudełkowej dla ludzi? Nietypowy polski start-up uruchomił dostawy z jedzeniem dla psów

Twórcy 4Dogs wyszli z założenia, że ich klientami będą osoby chcące dostarczać swoim zwierzętom posiłki wysokiej jakości, ale nie mający czasu na ich codzienne przygotowywanie.
Twórcy 4Dogs wyszli z założenia, że ich klientami będą osoby chcące dostarczać swoim zwierzętom posiłki wysokiej jakości, ale nie mający czasu na ich codzienne przygotowywanie. Facebook.com/catering4dogs
Właściciele psów z Warszawy mogą już zamawiać dostawy jedzenia dla swoich pupili w formie abonamentu. Minimalne zamówienie powinno wystarczyć dla zwierzaka o wadze do 5 kg na tydzień, ale można też zamówić dostawę do miski na cały miesiąc.

W takim przypadku dostawy psiego jedzenia będą docierać co tydzień. Tegu typu usługa jest bardzo podobna do popularnych diet pudełkowych. Jedyną różnicą jest to, że dostawy do psiej miski realizowane są nie codziennie, a na cały tydzień, jedzenie zaś przyjeżdża w słoikach.

Jak zapewniają twórcy usługi, dostarczana przez nich karma jest zbilansowana, zdrowa i przygotowana z pełnowartościowych, wyłącznie naturalnych produktów, na których oparta jest kuchnia człowieka.

Twórcy cateringu 4Dogs wyszli z założenia, że ich klientami będą osoby chcące dostarczać swoim zwierzętom posiłki wysokiej jakości, ale nie mający czasu na ich codzienne przygotowywanie. Słoiczki dostarczają na razie tylko w Warszawie.

Nad prawidłową dietą zwierząt czuwają 4 osoby: Marek Turos, Justyna Jabłońska (lekarze weterynarii), Katarzyna Gonera (behawiorystka zwierzęca, dyplomowana trenerka psów) i Aleksandra Fogiel (psi kosmetolog/fryzjer).

Jeden słoik psiego jedzenia kosztuje od 10,90 do 13 złotych i w pełni pokrywa dzienne zapotrzebowanie energetyczne psa o wadze do 5 kg. Im więcej zamawiamy, tym większy raba można otrzymać (nawet 20 proc. w przypadku zamówienia powyżej 42 słoiczków).

Właściciele psów wypowiadają się pozytywnie o nowej diecie swoich pupili – ponoć nawet wybredne zwierzaki przekonują się do słoiczków. Psiarze podkreślają też wygodę tego rozwiązania. Świetnie nadaje się na wycieczki czy dalsze wyjazdy, gdy nie mamy jak karmić psa świeżym jedzeniem.
Trwa ładowanie komentarzy...