Ten sklep wpadł na genialny pomysł. Kobiety są zachwycone zakupami z "paragonem dla męża"

Sklep internetowy eButik.pl zapytał klientki, co sądzą o "paragonie dla męża"
Sklep internetowy eButik.pl zapytał klientki, co sądzą o "paragonie dla męża" Fot. zrzut ekranu z eButik.pl
Sklep eButik.pl oferuje buty, legginsy, bluzy, koszule czy spodnie dla kobiet. Ostatnio wyszedł z niekonwencjonalną inicjatywą, pytając na swoim fanpage'u klientki o to, co sądzą o wprowadzeniu w sklepie „paragonu dla męża”, który pomniejsza o 50 proc. wartość całego zamówienia. Zainteresowanie klientek przerosło oczekiwania sklepu.

Podczas dokonywania zakupu w sklepie, mielibyśmy możliwość wzięcia dodatkowego paragonu, dzięki któremu mąż pomyślałby, że wydano znacznie mniej na zakupy.

Kobiety są zachwycone pomysłem. „Jak najbardziej za, jaki genialny pomysł”, „opcja niezbędna, „każdy sklep powinien to wprowadzić”, „super opcja” czy „o ile łatwiejsze stałoby się życie” – czytamy pod postem sklepu z pomysłem na nietypowy rachunek. Pojawiają się jednak także – o wiele rzadsze – krytyczne głosy: „Jak ja się cieszę, że żyję w zdrowym związku i nie muszę oszukiwać partnera”, „a to trzeba mieć pozwolenie męża na zakupy?” – czytamy.
Post zebrał ogromną ilość polubień – dotychczas 5,4 tys., a przy tym 245 ponownych udostępnień. Wszystko wskazuje na to, że eButik.pl trafił w dziesiątkę i najpewniej wprowadzi „paragon dla męża”. Na razie jednak proponuje kod rabatowy na odzieżowe nowości za -50 proc. ceny na hasło ZEBYMAZNIEKRZYCZAL.

Pomysł eButik.pl jest nie tylko zabawny, ale i – jak pokazują reakcje klientek – potrzebny. Pomysł, o ile zostanie wdrożony, Zapewne przyczyni się do zmniejszenia liczby ataków serca wśród mężczyzn.
Trwa ładowanie komentarzy...