Victoria's Secret wkracza do Polski z bielizną. Huczne otwarcie sklepu już niebawem

30 sierpnia Victoria's Secret otworzy sklep w Polsce z pełnym asortymentem
30 sierpnia Victoria's Secret otworzy sklep w Polsce z pełnym asortymentem Fot. YouTube
Victoria's Secret zawita do warszawskiej Arkadii jako sklep z pełnym asortymentem. Nie zabraknie więc gustownej bielizny i bikini. Polki miały dotychczas jedynie możliwość kupna perfum sygnowanych słynną marką. Otwarcie dobędzie się 30 sierpnia.

Warszawskie butiki w Złotych Tarasach i Galerii Mokotów oferują tylko kosmetyki, akcesoria i bardzo okrojone propozycje bieliźniane od Victoria's Secret. Wszystko ulegnie zmianie wraz z otwarciem pod koniec sierpnia sklepu marki. W warszawskim salonie znajdziemy biustonosze, majtki i bieliznę nocną. I to z podziałem na lubiane przez kobiety linie: Victoria, Very Sexy, Dream Angels, Bombshell, ale i sportową kolekcję marki Victoria Sport.

Sklepy Victoria's Secret charakteryzują się pięknym, luksusowym wystrojem. Dekorowane są bowiem w charakterystycznym, buduarowym stylu. Różowe witryny, kandelabry, przyciemnione wnętrza z podświetlonymi wieszakami, a przy tym czarno-białe zdjęcia modelek na ścianach to cechy charakterystyczne salonów. Na ekranach obejrzymy z kolei relacje z pokazów Victoria's Secret.

Niewykluczone też, że w polskim sklepie znajdzie się miejsce na pomieszczenie ze specjalnie zaprojektowanymi meblami wyłożonymi aksamitem, gdzie tzw. brafitterka pomoże kobietom przy doborze stanika.

Victoria's Secret istnieje na rynku od 1977 roku. Została założona w San Francisco przez absolwenta Uniwersytetu Stanford, Roya Raymonda. W tamtych czasach w bieliźnie chodziło głównie o wygodę. Raymond, poszukując bielizny dla żony, zdecydował, że stworzy markę, która będzie przyjazna dla kobiet, ale i spodoba się ich mężczyznom. Innowacją w sklepach było stworzenie atmosfery przyjaznej „płci brzydkiej”, tak by jej przedstawiciele nie czuli się skrępowani podczas kupowania bielizny dla partnerek.
Trwa ładowanie komentarzy...