Może pływać w głębokiej wodzie, a bateria wytrzymuje 10 dni. Polska firma wypuściła supertelefon za 250 zł

Manta wprowadziła do sprzedaży nowy, superodporny telefon. Na pierwszy rzut oka dzieło polskiej firmy wydaje się nieco siermiężne, ale w porównaniu z dzisiejszymi smartfonami będzie nie do zdarcia
Manta wprowadziła do sprzedaży nowy, superodporny telefon. Na pierwszy rzut oka dzieło polskiej firmy wydaje się nieco siermiężne, ale w porównaniu z dzisiejszymi smartfonami będzie nie do zdarcia youtube.com/Manta S.A
Manta wprowadziła do sprzedaży nowy, superodporny telefon. Na pierwszy rzut oka dzieło polskiej firmy wydaje się nieco siermiężne, ale w porównaniu z dzisiejszymi smartfonami będzie nie do zdarcia.

Manta TEL92413 ROCKY, bo tak nazywa się ów model, jest reklamowany jako telefon dla osób aktywnych. Urządzenie ma wytrzymywać co najmniej 30 minut pod wodą na głębokości 1 metra i być całkowicie pyłoszczelne (zgodnie z wymogami normy IP68). W jego środku znajdziemy natomiast baterię 3000 mAh, dzięki której telefon ma wytrzymać w stanie czuwania nawet 10 dni.

Manta Rocky - telefon prawie niezniszczalny

A co najważniejsze, szczególnie dla klientów ujmijmy to „budżetowych”, dzieło Manty nie zrujnuje naszych kieszeni. Sugerowana przez producenta cena sprzedaży to 249 złotych.

Duża odporność i niska cena muszą zrekompensować pozostałe parametry. TEL92413 ROCKY będzie bowiem wyposażony w malutki ekran o przekątnej 2.4”, a wbudowany aparat będzie miał matrycę 2 Mpix. Do tego dostaniemy pamięć 32 MB z gniazdem pamięci SD o pojemności 32 GB. No i ta waga – całość obciąży naszą kieszeń (albo plecak) dodatkowym 0,5 kilograma.

Manta to jedna z najstarszych polskich producentów RTV i AGD. Swoją działalność rozpoczęła w 1998 roku, jako dzieło kilku zapaleńców, którzy tłoczyli się początkowo w niewielkiej, wynajętej kawalerce. Ostatnie lata są jednak dla niej bardzo udane. W ciągu ostatnich trzech lat firma zwiększyła obroty ze 100 do 200 mln złotych.
Trwa ładowanie komentarzy...