W Warszawie ruszyła nowa galeria handlowa. Znajdziesz tam marki, których do tej pory nie było w Polsce

Tak wygląda nowa galeria handlowa na Białołęce
Tak wygląda nowa galeria handlowa na Białołęce Fot. mat. prasowe
Na warszawskiej Białołęce w czwartek została otwarta nowa galeria handlowa. Znajdziemy w niej kilka marek, których nie było dotychczas w Polsce.

– Wśród najemców Galerii Północnej znajdują się marki, które debiutują w Warszawie, a nawet w Polsce. Klienci po raz pierwszy skorzystają m.in. z oferty sieci Zarina i Love Republic, butiku z ubrankami dla dzieci Newbie, sportowej oferty sieci 4faces i GO Sneakers oraz produktów wyposażenia wnętrz oferowanych przez markę Homla – informuje Globe Trade Centre.

To jednak jeszcze nie wszystko, ponieważ w skład sklepów wejdzie też brytyjski Hamleys. Jest to jedna z największych na świeci sieci z zabawkami. Co więcej, mamy do czynienia z dostawcą zabawek dla najmłodszych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Obecnie sieć ulokowana jest w ponad 70 lokalizacjach na całym świecie. Mowa chociażby o Dublinie, Dubaju, Ammanie, Glasgow czy Bombaju. Hamleys, który zawita do Polski, będzie miał powierzchnię ponad 1,5 tys. m kw.

Dodajmy ponadto, że jako pierwszy w Warszawie pojawi się sklep marki 4Faces, który należy do spółki OTCF. Na 1000 m kw. Powstanie multibrandowy sklep sportowy. Znajdziemy w nim sprzęt treningowy, biegowy, pływacki, turystyczny. Nie zabraknie też asortymentu rowerowego i takiego, który pozwala na uprawianie sportów zimowych.


Inną atrakcją jest Newbie, w którym znajdziemy kolekcję dla niemowląt i młodszych dzieci. W wypadku Polski były one dotychczas dostępne wyłącznie w sklepach KappAhl.
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.