Dealerzy znanej marki aut w przyszłym tygodniu urządzają Noc Cudów. Rabaty do 10 tysięcy złotych to początek atrakcji

Fiat wraca w Polsce do łask. W 2016 r. sprzedaż aut tej marki była 24 proc. wyższa niż rok wcześniej.
Fiat wraca w Polsce do łask. W 2016 r. sprzedaż aut tej marki była 24 proc. wyższa niż rok wcześniej. Fot. Agnieszka Sadowska / Agencja Gazeta
Już 21 września dealerzy Fiata z całej Polski będą czekać na klientów nawet do północy. Wszystkie dostępne samochody zostaną przecenione, co oznacza, że około tysiąca aut będzie można kupić znacznie taniej niż na co dzień.

Rabaty będą zapewne sięgać od około 4500 złotych w przypadku Fiata Punto do ponad 10 tysięcy złotych w przypadku Doblo. Średni rabat serwis moto.wp.pl wylicza na około 6500 złotych.

Dodatkowo szykuje się bonus pod postacią niecodziennego kredytu – Kredyt Noc Cudów ma polegać na tym, że wpłacając 10 tysięcy złotych „od ręki”, przy zakupie samochodu, będzie można też „od ręki” wyjechać autem. Spłacanie kredytu zaś zacznie się dopiero... za rok, we wrześniu 2018 roku. Taka formuła kredytu, jak na Noc Cudów przystało, będzie jednak dostępna wyłącznie 21 września.

Z danych z rynku motoryzacyjnego wynika, że Fiat wraca do łask u Polaków. W 2016 r. zarejestrowano w Polsce ponad 9,2 tys. aut tej marki – co oznacza najwyższą sprzedaż od 2012 r. i wzrost o 24 proc. w porównaniu do poprzedniego roku. Można z powodzeniem założyć, że promocja taka, jak Noc Cudów może w tym roku podbić wynik marki jeszcze wyżej.

źródło: moto.wp.pl
Trwa ładowanie komentarzy...