Ta funkcja zmienia oblicze Instagrama i zaoszczędzi twój czas. Użytkownicy dostali to, czego zawsze chcieli

Instagram wprowadza nową funkcję, a użytkownicy szaleją ze szczęścia
Instagram wprowadza nową funkcję, a użytkownicy szaleją ze szczęścia Fot. 123RF
Instagram strzelił w dziesiątkę. Wszystko za sprawą nowej funkcji, którą udostępni już za parę tygodni. Użytkownicy już skaczą z radości.

Za sprawą dodatkowej opcji zaoszczędzimy wiele czasu na Instagramie. Pozwoli ona nam bowiem na sprawdzenie, kto obserwuje nasz profil, ale już bez przeglądania długiej listy fallowersów.

Funkcja przypadnie do gustu zwłaszcza tym osobom, które są ciekawie, czy spośród setek, a nawet tysięcy obserwujących, nie ma też ich realnych znajomych. Klikając na profil danej osoby, przekonamy się, czy nas obserwuje. Zapowiedzi zmian wywołały prawdziwą euforię wśród użytkowników. Jeśli mamy kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy obserwatorów, zobaczenie, kto faktycznie obserwuje nasz profil, zabiera obecnie bardzo dużo czasu.

Wraz z aktualizacją (Android i iOS), przy profilach naszych znajomych pojawi się specjalna ikonka. Dzięki niej będziemy mogli sprawdzić, czy obserwują nasz profil. Użytkownicy aplikacji liczą na to, że nowa funkcja pozwoli zaspokoić ciekawość ich znajomych.

Niedawno hitem Instagrama była dość specyficzna i nie rozsądna zabawa. Modne stało się bowiem obsypywanie sobie języka kolorowym brokatem, wykonywanie eksponującej to fotografii i publikowanie jej na Instagramie.

Wszystko dla jak największej liczby serduszek (polubień). Lekarze ostrzegają, że jest to bardzo niebezpieczne dla naszego organizmu. Takie zachowanie może skutkować podrażnieniem gardła czy przełyku. W wypadku zaś połknięcia narażamy się na urazy przewodu pokarmowego i problemy żołądkowe.


źródło: Noizz.pl
Trwa ładowanie komentarzy...