Zalando wprowadza do Polski zupełnie nową usługę. Dzięki niej kupisz ubrania nawet z 80-procentową zniżką

Zalando zaoferowało swoim klientom produkty w jeszcze niższych cenach
Zalando zaoferowało swoim klientom produkty w jeszcze niższych cenach Fot. mat. prasowe
Wystarczy skorzystać z oferty tego klubu a robienie zakupów nie spustoszy twojego portfela. Zalando uruchamia w Polsce nową platformę, gdzie upolujesz niespotykane okazje cenowe.

Kto nigdy nie spotkał się z serwisem Zalando, ten o modzie i smart shopping nie ma bladego pojęcia. Znajdziemy tu nie tylko kolekcje ubrań dla pań, panów i dzieci, ale także całe mnóstwo innych dodatków. W tym akcesoria sportowe, domowe bibeloty czy kolekcje sygnowane nazwiskami znanych projektantów.

Teraz niemiecka sieć postanowiła zdobyć serca Polaków, uruchamiając zupełnie nową usługę. Cały pomysł opiera się na polowaniu na okazję.

Mowa o usłudze Zalando Lounge, z której można skorzystać za pośrednictwem strony zalando-lounge.pl. W praktyce jest to internetowy klub zakupowy, gdzie każdego dnia pojawiają się nowe oferty i promocje na wybrane towary. Według Suligowskiego, klienci mogą kupić dany produkt ze zniżką sięgającą nawet 80 proc. Na stronie pojawia się od pięciu do siedmiu kampanii promocyjnych dziennie. Te mają jednak ograniczenia czasowe (produkt może być dostępny w promocyjnej cenie np. przez pół godziny), w zależności od jego dostępności.

– Nowa propozycja skierowana jest do osób kupujących impulsywnie i koncentrujących się na podejściu opartym na kampaniach promocyjnych, a także na obniżonych cenach - powiedział w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl, Artur Suligowski, country manager Zalando Lounge Polska.

Z usługi mogą korzystać wszyscy, zarówno klienci sklepu Zalando, jak i nowi klienci. Ci pierwsi, zapisują się do klubu zniżkowego na swoim profilu na Zalando.pl. Nowi klienci, rejestrują się natomiast bezpłatnie bez żadnych dodatkowych zobowiązań. Za zamówienie można zapłacić kartą ale i gotówką – z chwilą odbioru przesyłki. Niestety na dostarczenie wymarzonego płaszczyka czy butów przyjdzie nam poczekać od tygodnia do nawet sześciu. Za dostarczenie paczki zapłacimy 9,95 zł., podczas gdy w sklepie Zaando.pl jej dostarczenie nie kosztuje klienta ani grosza. Różnicę klienci odczują także w przypadku możliwości zwrotu towaru. Korzystając z usługi klubowicza Zalando Lounge, mamy na to czas przez 14 dni. Bez tej oferty czas na zwrot produktów kupionych w głównym sklepie wynosi aż 100 dni.

Zalando Lounge działa już na rynku niemieckim, austriackim francuskim, holenderskim, belgijskim, fińskim, duńskim, szwedzkim, włoskim, brytyjskim i szwajcarskim.

– Wierzymy, że w Polsce ta kategoria ma duży potencjał - podkreślał Suligowski.

źródło: wirtualnemedia.pl
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Trwa ładowanie komentarzy...