Na taki pomysł mogła wpaść tylko Ikea. Postanowiła sprzedawać meble nieprzydatne dla ludzi

Kolekcja mebli i gadżetów LURVIG („Kudłaty”) ma zawierać m.in. kocie domki, legowiska, posłania i poduszki
Kolekcja mebli i gadżetów LURVIG („Kudłaty”) ma zawierać m.in. kocie domki, legowiska, posłania i poduszki Tomasz Pietrzyk/Agencja Gazeta
Ikea wypuściła na rynek nową serię produktów. Nietypowe meble mają szansę podbić świat. W Polsce musimy jeszcze na nie poczekać.

Dla wszystkich, którzy rzucili się w tym momencie do nerwowego przeglądania strony internetowej szwedzkiego producenta mamy jednak złą wiadomość. Po pierwsze – kolekcja nie będzie przeznaczona dla ludzi. Po drugie – na razie nie dostaniemy jej w Polsce.

Niedawno szwedzki potentat meblarski pochwalił się poduszką, która ma zastąpić nam dotyk kota. Ma miękkie futerko, nie uczula, a dodatkowo jest wyposażona w miękki ogonek. W sam raz dla wszystkich fanów tych zwierząt, którzy nie lubią mieć tony sierści na ubraniach lub co gorsza – cierpią na alergię.
Poduszka o wdzięcznej nazwie Qoobo ma trafić do sprzedaży dopiero w 2018 roku, wcześniej Ikea postanowiła jednak wyjść z ofertą...do samych kotów. Kolekcja mebli i gadżetów LURVIG („Kudłaty”) ma zawierać m.in. kocie domki, legowiska, posłania, poduszki, smycze, kuwety, miski, maty osłaniające meble przed destrukcyjnym działaniem kocich pazurów, a nawet...mini kanapy. Gabaryty przedmiotów są niewielkie, ale sieć gwarantuje, że przydadzą się one również właścicielom niewielkich psów.

Jak na razie kolekcja pojawiła się w sklepach w USA, Japonii, Kanadzie i Francji. Polska premiera przewidziana jest dopiero na marzec 2018 roku.

źródło: ELLE
Trwa ładowanie komentarzy...