To najbardziej opłacalny nowoczesny smartfon na rynku. Jego cena spadła w szokującym tempie

Tak wygląda LG G6
Tak wygląda LG G6 Fot. upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/5a/LG_G6_제품사진2.jpg
Ten smartfon ma w sobie wszystko, czego potrzebuje miłośnik nowych technologii. Najlepsze jest przy tym to, że zaskakuje nadzwyczaj niską ceną.

Jak wynika z analizy serwisu Komorkomania.pl, w kwietniu tego roku LG G6 kosztował 3299 zł. Obecnie dostaniemy go za mniej niż 2 tys. zł. Cena w przedziale 1944-1999 zł dotyczy oficjalnych partnerów LG – Avans, x-kom, Media Expert czy Komputronik. Poza wyświetlaczem o proporcjach 18:9, dostajemy wsparciem technologii HDR, podwójny aparat z szerokokątnym obiektywem i wodoszczelną obudowę. Ponadto, otrzymujemy 4GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej, aparat 13 Mpix i kamerkę 5 Mpix.

I choć na pewno nie mamy do czynienia z najlepszym smartfonem na rynku, nie znajdziemy tak dobrego telefonu w podobnej cenie.

Konkurencja pod kątem cenowym wypada o wiele mniej korzystnie. Galaxy S8 kosztuje na ten moment prawie 3300 zł. Z kolei lepsze smartfony, takie jak LG V30, Galaxy Note 8 czy iPhone X, są droższe o 2-3 tys. zł.

Smartfony w podobnej klasie cenowej – mowa o Huawei P10, Honor 9, OnePlus 5 – nie są tak dobre, modele mają np. duże ramki i nie są wodoszczelne.

W LG G6 drobnym mankamentem jest tylko układ Snapdragon 821, zamiast mocniejszego Snapdragona 835 – to z tego drugiego korzysta znaczna część tegorocznych smartfonów.

źródło: Komorkomania.pl
Trwa ładowanie komentarzy...