Ręce opadają. Szef Apple podzielił się swoją radą dla wszystkich, którym iPhone X wydaje się być ciut zbyt drogi

Cena iPhone'a X dobija 5 tysięcy złotych.
Cena iPhone'a X dobija 5 tysięcy złotych. Fot. Łukasz Nowaczyk / Agencja Gazeta
Niemal 5 tysięcy złotych na nowy model iPhone'a to dla wielu miłośników tej firmy cena zaporowa. Dla innych z kolei ewidentny dowód na to, że gigant z Cupertino wykorzystuje do cna modę na swoje produkty. Tymczasem prezes firmy wcale tak nie uważa. Ba, Tim Cook podzielił się swoją radą dla tych, którzy mogą mieć problem z uciułaniem na iPhone'a X.

– Należy przestac pić drogą kawę w tych wszystkich przytulnych kafeteriach – skwitował Tim Cook zarzuty o zawyżanie cen produktów swojej firmy. Przy okazji miał wytknąć, że nowy model w planach taryfowych amerykańskich operatorów telekomunikacyjnych można próbować dostać już za 33 dolary miesięcznie, co uznał za rate umiarkowaną.

iPhone X, który pojawił się wreszcie w sprzedaży w tym tygodniu, wydaje się być szczytowym – pod względem cenowego rozpasania – osiągnięciem Apple. Rzecz nie sprowadza się wyłącznie do kwoty, jaką należy wysupłać za sam telefon: podobnie jak w przypadku najdroższych limuzyn, również serwisowanie najnowszego produktu jest wyceniane na kwoty cokolwiek astronomiczne – przykładowa wymiana tylnego panelu to w cennikach ponad 2,5 tys. złotych. Może należy zatem na wszelki wypadek odstawić picie i jedzenie w ogóle?

źródło: conowego.pl
Trwa ładowanie komentarzy...