Biedronka rzuciła rękawicę Media Markt. Dyskont za śmieszne pieniądze sprzedaje elektronikę

W Biedrone pojawił się tani sprzęt elektroniczny
W Biedrone pojawił się tani sprzęt elektroniczny Fot. Maciej Świerczyński / Agencja Gazeta
Biedronka coraz mocniej idzie w stronę nowych technologii. W jej ofercie pojawił się sprzęt dla graczy – i nie tylko.

Oferta obowiązuje od 13 do 26 listopada tego roku. Znajdziemy w niej m.in. akcesoria dla zainteresowanych grami wideo, takie jak słuchawki Gaming Sound XR, mysz optyczna Gaming XR, Gogle VR Glasses 3D, klawiatura X Range oraz zestaw Gaming Master FX (klawiatura i mysz).

Jak informuje WP Tech, w ofercie dyskontu znalazły się ponadto np. smartwatche Chrono 3 za 89,90 zł. Co mają do zaoferowania? Poza dotykowym ekranem LCD o rozmiarze 1,22 cala, posiadają wbudowany moduł Bluetooth. Pozwala on na synchronizację ze smartfonami i tabletami. Instalując z kolei kartę microSIM z transmisją 2G, możemy wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne.

Z kolei tablet myTab 10 (379 zł), który też znalazł się w ofercie, ma ekran o przekątnej 10,1 cala i 16 GB pamięci wewnętrznej. Co więcej, wyposażony jest w aparat 2.0 megapikseli i przednią kamerę. W tablet wbudowano moduł Bluetooth 4.0. Za sprawą WiFi i technologii 3G połączymy się z internetem.


Ciekawostką jest wielofunkcyjny, multimedialny projektor Vision 130. Wyświetlimy za jego pomocą obraz o przekątnej od 34 do 130 cali (HD i Full HD). Kupimy go za 299 zł.

Google VR Glasses 3D dostaniemy natomiast za 39,99 zł – okulary łączymy ze smartfonami o przekątnych ekranu od 4 do 5,5 i posiadającymi żyroskop. Pozwala to m.in. na granie w gry przestrzenne.

źródło: WP Tech
Trwa ładowanie komentarzy...