Samsung wypuszcza telefon, który będzie dostępny tylko w trzech krajach w Europie. A wśród nich...Polska

Galaxy A7 2018
Galaxy A7 2018 yotube.com/MobySmartCat
Niemcy, Rosja i Polska – tak według portalu SamMobile przedstawia się lista europejskich krajów, w których będzie można nabyć Samsunga Galaxy A7 2018. Decyzja koreańskiego producenta z pewnością połechcze ego fanów elektroniki znad Wisły.

Seria Galaxy A zadebiutowała na rynku w 2014 roku. Od tamtego czasu do Polski trafiały dwa modele A3 i A5. Kontynuacja Galaxy A3 nie jest jednak przesądzona, co powoduje, że nad Wisłę trafiłaby w 2018 roku tylko nowa "piątka".

Według informatorów SamMobile będzie jednak inaczej. Samsung planuje bowiem w Polsce premierę wersji Galaxy A7 2018. Portal nie ma informacji dotyczących tego, czy w dalszej perspektywie czasu model pojawi się również w innych (poza trójką wymienionych) krajach.

Samsung podał już do publicznej wiadomości specyfikację nowego modelu. Galaxy A7 2018 będzie wyposażony w proces Exynos 7885, układ scalony będzie pracował z częstotliwością 1,59 GHz. Zastosowano w nim procesor graficzny Mali-G71, w środku znajdziemy również 6Gb pamięci RAM. Telefon będzie bezramkowy, a proporcje ekranu to 18:9.

źródło: SamMobile
Trwa ładowanie komentarzy...