Legendarny szwajcarski producent sprzętu komputerowego wie, jak zawalczyć o rynek. Właśnie ruszył z promocją

Firma Logitech słynie zwłaszcza z futurystycznych urządzeń adresowanych do graczy.
Firma Logitech słynie zwłaszcza z futurystycznych urządzeń adresowanych do graczy. Fot. Grzegorz Skowronek / Agencja Gazeta
Black Friday czy Cyber Monday to przy takich promocjach pikuś. Znany szwajcarski producent sprzętu komputerowego, firma Logitech, właśnie zaczęła własną promocję – i potrwa ona po prostu do wyczerpania zapasów. W ofercie znajdą się zarówno akcesoria dla graczy, jak i sprzęt dla biura.

Wielka obniżka ma objąć wybrane akcesoria – przede wszystkim myszki, słuchawki, klawiatury i kierownice. Na zredukowane, promocyjne ceny będzie można liczyć przede wszystkim w sklepach największych sieci elektrotechnicznych w Polsce – od Media Markt począwszy, przez Saturn, Komputronik, Media Expert, RTV Euro AGD, X-Kom po Morele.net.

Graczom Logitechu właściwie przedstawiać nie trzeba: Szwajcarzy produkują renomowany sprzęt, ceniony przez miłośników gamingowych rozrywek. W promocji będzie można znaleźć m.in. produkty z rodziny Prodigy. Skądinąd, miłośników muzyki mogą przyciągnąć słuchawki z dźwiękiem przestrzennym 7.1. W grudniowej ofercie będzie można wyłowić też – uznawane za najpopularniejsze na świecie – kierownice G29 i G920, do gier wyścigowych, rzecz jasna.

Sprzęt dla biura będzie z kolei obejmować bezprzewodowe mysze i klawiatury oraz zaawansowany system audio Z906 5.1 z dźwiękiem surround, a także zestaw głośników Z337 z technologią Bluetooth.

Być może za sprawą takich promocji Logitech próbuje się przeprosić z konsumentami. Co prawda, firma słynie z jakości swoich produktów i ich niebywale – czasem przesadnie – wyrafinowanego designu. Jednak kilka tygodni temu przegięła: ni stąd ni zowąd poinformowała swoich klientów, że z dnia na dzień wyłączy funkcje urządzeń Harmony Line, służących do kontroli urządzeń kina domowego i sprzętu nagłaśniającego z poziomu smartfonu czy tabletu. Klienci zareagowali wściekłością – i trudno się dziwić, bowiem Harmony Line nie było sprzedawane ani jako usługa, ani abonament.


źródła: conowego.pl
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.