To, co jedna z klientek odkryła w serku polskiego producenta, przyprawia o dreszcze. Nie na taką reakcję firmy liczyła

Konsumenta serka Mlekovity znalazła w nim "niespodziankę"
Konsumenta serka Mlekovity znalazła w nim "niespodziankę" Fot. Marta Dudzińska / Agencja Gazeta
To, co znalazła klienta w serku Darek, bynajmniej jej nie ucieszyło. Co więcej, przekonuje, że to nie pierwsza sytuacja, kiedy w produktach Mlekovity znajduje „niespodziankę”.

– Podpowie mi ktoś, gdzie zgłosić coś takiego? Od jakiegoś czasu obserwuję w serkach Mlekovity jakieś płatki z cholera wie czego, w dodatku z pleśnią. Oni sobie kpiny robią – pisze na Facebooku jedna z konsumentek, która zakupiła serek.

Firma odpowiedziała na zarzuty niezadowolonej klientki.
– Aby móc odnieść się do sprawy, musielibyśmy najpierw ją sprawdzić. Jeśli chodzi o kwestie jakościowe, to sprawdza je wydział kontroli jakości. Musimy wpierw ustalić, czy taka sprawa została do nas zgłoszona. Klientka powinna zgłosić się do naszego biura obsługi klienta – mówi w rozmowie z INN:Poland rzecznik prasowy Mlekovity.

Klientka zgłosiła już sprawę przez wiadomość prywatną na profilu marki. Twierdzi, że nie była w stanie dodać posta na fanpage'u producenta.

Mlekovita przekształciła się z małej spółdzielni, którą była na początku swojego istnienia (1928 r.), w lidera polskiego mleczarstwa. Spółka wytwarza ponad 800 produktów. Mlekovita jako jedyna produkuje masło klarowane i ser Cheddar.
Trwa ładowanie komentarzy...