Zakupy dostaniesz w godzinę. Saturn i Media Markt doceniły popularną polską firmę

Fot. Cezary Aszkiełowicz / Agencja Gazeta
Już nie tylko Rossmann czy Piotr i Paweł. Strona Szopi.pl poszerzyła zakres usług. Pozwala teraz zamówić towary w największych elektromarketach.

Start-up rozszerzył ofertę o produkty z Saturna, Media Markt, Empiku, Smyka czy Flying Tiger, informują Wirtualne Media.

– Większość z tych sklepów ma własne serwisy internetowe, przez które można złożyć zamówienie. Jednak nie zostanie ono dostarczone jeszcze tego samego dnia do odbiorcy –
uzasadniają swoją decyzję przedstawiciele Szopi.pl.

Dzięki Szopi.pl klienci otrzymają zamówienia nawet w ciągu godziny. Szopi.pl służyło dotychczas przede wszystkim do zamawiania artykułów spożywczych. Obecnie, na stronie można też zamówić elektronikę, zabawki, perfumy i drobne upominki.

Klient robi zakupy za pomocą strony, a „Szoper” realizuje je w jego imieniu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zadzwonić do „Szopera” i już w trakcie robienie przez niego zakupów, zrobić zmiany w zamówieniu.

Zakupy trafiają do klientów w papierowych, ekologicznych torbach. Dostawa jest darmowa dla zamówień powyżej 200 zł, które nie przekraczają 40 kg. Do wyboru są dwie opcje: dostawa nawet w ciągu godziny lub o umówionej porze. Klienci płacą za zakupy online lub przy odbiorze.

W pierwszym roku działalności start-up dostarczył zakupy ponad 20 tys. razy, a firma osiągnęła 5 mln zł obrotu. Obecnie, shopi.pl zwiększa obroty średnio o 10 proc. miesięcznie.

źródło: Wirtualne Media
Trwa ładowanie komentarzy...