Popularna sieć fitness dostała zadyszki. Marka znika z Polski

Sieć klubów Jatomi zniknie z polskiego rynku w ciągu kilku najbliższych miesięcy
Sieć klubów Jatomi zniknie z polskiego rynku w ciągu kilku najbliższych miesięcy 123RF
Niegdyś lider wśród sieciowych klubów fitness, dziś mierzy się z poważnymi kłopotami. Znikają kolejne lokale Jatomi Fitness. - Marka ma całkowicie zniknąć z rynku w najbliższych miesiącach - powiedział Trevor Brennan, dyrektor generalny Jatomi Fitness Group.

Pod koniec ubiegłego roku z mapy zniknęły dwa kluby, jeden w Złotych Tarasach w Warszawie i drugi w rzeszowskim Millenium Hall. Na tym jednak nie koniec. Trevor Brennan, dyrektor generalny firmy Jatomi Fitness Group w wypowiedzi dla portalu PropertyNews.pl poinformował, że sieć klubów fitness znajduje się obecnie w stanie likwidacji.

Wyczerpany model biznesowy
Na przełomie 2017 i 2018 roku w całym kraju działało 35 klubów Jatomi. Jeszcze trzy lata temu było ich 37 i sieć szykowała się do ekspansji. Jednak, jak twierdzi Brennan, model biznesowy stworzony 9 lat temu, przestał się sprawdzać. Stąd właśnie decyzja o całkowitej likwidacji marki, która w ostatnim czasie przynosiła straty. Do tej sytuacji przyczyniły się również wysokie koszty dzierżawy i duża konkurencja w tym segmencie rynku.

Część z obecnie działających siłowni ma - zgodnie z zapowiedzią Brennana - zostać przekazana innym operatorom.
Trwa ładowanie komentarzy...