Posiadacze bitcoinów zadziwili szczodrością. Już zebrali kilkadziesiąt tysięcy na WOŚP, idą na rekord

W tej chwili dzięki hojności użytkowników giełdy na koncie znajdują się już cyfrowe waluty o równowartości ponad 35 tysięcy złotych
W tej chwili dzięki hojności użytkowników giełdy na koncie znajdują się już cyfrowe waluty o równowartości ponad 35 tysięcy złotych Facebook.com / Bitbay
Już po raz trzeci przy giełdzie kryptowalut Bitbay.net powołano oficjalny sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przyjmuje wpłaty na rzecz fundacji w cyfrowych walutach. Plan jest niezwykle ambitny.

Wpłat na rzecz Wielkiej Orkiestry można dokonywać w bitcoinach, ale i wielu innych kryptowalutach, takich jak Lisk, Litecoin, Ethereum, Game, Dash czy Bitcoin Cash.

Do tej pory, w dwóch edycjach użytkownicy giełdy Bitbay okazali się hojni i przekazali na rzecz WOŚP łącznie 15 635 złotych, z czego większość (ponad 12 tysięcy) podczas zeszłorocznego finału.

– Nie mamy wątpliwości, że w tym roku bezproblemowo przekroczycie tę kwotę – piszą organizatorzy nietypowej akcji.

W tym roku liczą na przebicie pułapu 50 tysięcy złotych. Wiele wskazuje na to, że im się uda – w tej chwili dzięki hojności użytkowników giełdy na koncie znajdują się już cyfrowe waluty o równowartości ponad 35 tysięcy złotych.

Więcej szczegółów i możliwość wsparcia WOŚP kryptowalutami znajdziecie na stronie Bitbay.net.
Trwa ładowanie komentarzy...