Biznes leśników jednak wypalił. Mogą przypuścić szturm na galerie

Pierwszy sklep Lasów Państwowych został otwarty w grudniu w Warszawie, w ich siedzibie głównej.
Pierwszy sklep Lasów Państwowych został otwarty w grudniu w Warszawie, w ich siedzibie głównej. mat. prasowe
Olsztyn, Radom i Katowice to miasta, w których powstaną kolejne sklepy Lasów Państwowych o nazwie „Dobre z lasu”. Ponoć pierwszy (w Warszawie) był takim hitem, że Lasy nie mogą się opędzić od propozycji z galerii handlowych.

Pierwszy sklep Lasów Państwowych został otwarty w grudniu w Warszawie, w siedzibie głównej Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych przy ulicy Grójeckiej.

Rzeczniczka firmy, Anna Malinowska, twierdzi, że mimo mało atrakcyjnej lokalizacji, sklep cieszy się olbrzymim powodzeniem a sprzedaż jest wysoka. Dodaje, że w najbliższych miesiącach powstaną kolejne sklepy w trzech polskich miastach.

Lasy – zdaniem Malinowskiej – dostają propozycje od galerii handlowych, by otwierać również stoiska patronackie. Są też ponoć zachęty ze strony sieci handlowych, chętnych do włączenia marki „Dobre z lasu” do swojego asortymentu.

Sklep "Dobre z lasu" to pierwszy biznes handlowy Lasów Państwowych. Można w nim kupić m.in. dziczyznę, konfitury, miody, zioła i jaja. Analitycy branży handlowej nie zapowiadali sukcesu tego projektu.

źródło: PropertyNews.pl
Trwa ładowanie komentarzy...