Wzięli na celownik Martynę Wojciechowską. Ostre słowa znanej podróżniczki

Martyna Wojciechowska ostrzega przed specyfikiem o nazwie Choco Life.
Martyna Wojciechowska ostrzega przed specyfikiem o nazwie Choco Life. Fot. Jakub Włodek / Agencja Gazeta
Wizerunek znanej podróżniczki pojawił się w reklamie środka odchudzającego, krążącej po rosyjskojęzycznych portalach. Wsparciem pseudokampanii był zmyślony od A do Z wywiad dla jednego z tamtejszych portali. Martyna Wojciechowska odcina się od rzekomej kampanii reklamowej.

„Znana polska piosenkarka” – tak opisano Wojciechowską w rzekomym wywiadzie, który pojawił się w sieci. Mało tego, oprócz zmyślonych informacji na temat życia prywatnego „piosenkarki”, znalazł się w nim również opis batalii, jaką rzekomo toczy ona z Krajowym Zrzeszeniem Dietetyków – fikcyjną organizacją zmyśloną na potrzeby publikacji, jak cała reszta.

Choco Lite - fałszywa kampania

O kampanii zawiadomili Wojciechowską jej fani, śledzący jej profil na Facebook. Tam też opublikowała ona swoje oświadczenie. – W związku z reklamami pojawiającymi się w ostatnim czasie w serwisie społecznościowym Facebook oraz wywiadem zamieszczanym na kolejnych stronach internetowych, stanowczo dementuję informację o rzekomym stosowaniu i rekomendowaniu przeze mnie specyfiku odchudzającego o nazwie Choco Lite – kwituje podróżniczka.

Wojciechowska ostrzega też przed Choco Lite. – Źródło jego pochodzenia, skład oraz działanie nie są sprawdzone i mogą mieć fatalne skutki dla zdrowia – cytuje ją portal kobieta.wp.pl. – Jedynym, znanym mi i skutecznym sposobem na schudnięcie jest zdrowa, zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna, co zdecydowanie wszystkim polecam – podsumowała. Sprawa została już zgłoszona policji.
Trwa ładowanie komentarzy...